Як фарбувати фарбопультом.

Фарбопульти можна фарбувати великі площі за короткий проміжок часу, не застосовуючи особливих зусиль. Найбільш підходящим варіантом є використання бачка з розпилювальної насадкою одягненого на компресор з постійним тиском.
Інструкція
1
Якщо ви виробляєте забарвлення в помещеніbе, то подбайте про заходи безпеки та вентиляції. При фарбуванні з'являються отруйні пари фарби, тому потрібно використовувати респіратор, окуляри та рукавички, не включати приладів з відкритим вогнем, відкрити всі вікна і двері.
2
Бачок для фарби слід заповнювати на третину, максимум - на половину від обсягу. Фарбу слід підготувати. Якщо вона густа, то розведіть відповідним розчинником і процідіть через дрібне сито або марлю. В'язкими і густими складами з фарбопульта фарбувати не можна, тому що розпилювальна форсунка відразу заб'ється, і фарбування стане неможливо.
3
Забарвлення слід проводити при плюсовій температурі, в сухому приміщенні. Якщо фарбування відбувається на вулиці, то погода повинна бути суха і безвітряна.
4
Перш ніж приступити до фарбування, поверхню потрібно заґрунтувати, просушити і тільки після цього фарбувати фарбопультом.
5
Тиск слід створювати пробне і перевіряти на поверхні рівної стіни. Якщо утворюються патьоки, то слід зменшити потік повітря. Якщо патьоки сильні, то фарба не досить густа, тобто сильно розбавлена розчинником.
6
Розпилювач фарбопульта завжди тримайте на однаковій відстані від поверхні, що фарбується. Другий шар фарби слід наносити після повного висихання першого шару.
7
Після завершення фарбування краскопульт слід ретельно промити у відповідному фарбі розчиннику. Якщо це не зробити відразу, то подальше використання приладу стане неможливим. Фарба просто засохне, і краскопульт вийде з ладу.
Зверніть увагу
Як фарбувати фарбопультом? Залишилося нанести останній штрих і пофарбувати поверхню? Тоді Вам належить зіштовхнути з багатим вибором приладів для фарбування. Ринок щедрий на їх всілякі варіанти: краскопульт, валик, кисті ... Вибір необхідно робити на користь тих інструментів, які відповідають типу проведених Вами ремонтних робіт. Як фарбувати валиком питань не виникає.
Корисна порада
Як правильно фарбувати стіни. Фарборозпилювач (або краскопульт) - інструмент сам по собі не новий, багато користувачів знайомі з ним уже давно. Як і «старше покоління», розпилювачі призначені для нанесення лакофарбових матеріалів на різні поверхні (дерево, метал, пластик, кераміка) за допомогою стиснутого повітря, але значно виграють в продуктивності і зручності експлуатації.