Як змінити розмір монітора.

Монітори існують найрізноманітніших розмірів . В процесі роботи можна міняти розміри, тобто настройки екрану. На даний момент часу існує безліч способів, які дозволяють без проблем поміняти дозвіл монітора. Найоптимальнішим варіантом є використання повноцінного програмного забезпечення. Це допоможе зробити програма CATALYST Control Center. З її допомогою можна налаштовувати монітор по вашому розсуду.
Вам знадобиться
  • ПК, монітор, програма CATALYST Control Center, інтернет
Інструкція
1
CATALYST Control Center завантажуєте і встановлюєте на комп'ютер.
2
В меню вибираєте "Параметри монітора". Там можете подивитися в "Свойствах" відомості про його параметри і можливостях. До речі, у властивостях за бажанням включається "EDID" - розширені дані ідентифікації дисплея.
3
Під "Властивостями" знаходиться розділ "підстроювання". Тут і виконуються всі необхідні настройки монітора. Для того щоб змінити розмір, клацніть на вікні, яке знаходиться посередині.
4
Далі переміщайте його так, як треба вам. Розмір монітора встановлюється і за допомогою стрілок. Крім того, тут налаштовується композитна синхронізація по горизонталі і по вертикалі.
5
Налаштування монітора можна знайти, якщо натиснете на робочому столі правою кнопкою миші. У вікні знаходите "Властивості". Вибираєте "Параметри".
6
Змінювати настройки монітора можна за допомогою драйвера. Його можна скачати в інтернеті, але спочатку обираєте під модель свого монітора.
7
Завантаживши програму, натискаєте правою кнопкою миші на "Мій комп'ютер".
8
Вибираєте "Управління".
9
Знаходьте "Диспетчер пристроїв". Там буде графа "Монітори". Шукаєте свою модель.
10
оновлюють драйвер. Для цього натискаєте "Установка з вказаного місця" і самостійно обираєте папку з драйвером. Після запуску можете приступати до змін потрібних налаштувань: "Властивості екрану", потім "Параметри" і "Додатково".