Як відстежувати трафік.

Кожен власник сайту прагнути підвищити його відвідуваність. Для збільшення числа відвідувачів вимагається відстежувати параметри трафіку сайта, які допоможуть зрозуміти переваги відвідувачів і поліпшити ресурс відповідно до них. Дізнаватися щоденний обсяг трафіку , що призводять відвідувачів пошукові фрази, посилання на сторонніх сайтах і кількість тих, хто прийшов по них людей, географічне положення відвідувачів веб-сторінок, точки входу на сайт і виходу з нього, половозрастную структуру читачів ресурсу допоможе спеціальний інтернет-лічильник.
Вам знадобиться
  • - власний сайт
Інструкція
1
Для установки лічильника на сайт виберіть ресурс, який надасть інтернет-лічильник для обліку трафіку . Потім зареєструйтесь в обраній системі, активувавши при необхідності аккаунт шляхом переходу по надісланій на електронну пошту посиланням.
2
Якщо ви не хочете, щоб статистика сайту була доступна кожному користувачеві, то захистите її паролем. Так ви зможете бути впевнені, що конкурентам не буде доступна інформація про ваше трафіку.
3
В системі обліку итернет-статистики виберіть зручний для вашого сайту розмір і колір лічильника. Скопіюйте запропонований код на ваш сайт таким чином, щоб лічильник опинився на кожній сторінці і не заважав відвідувачам.
4
Після установки лічильника почекайте 24-48 годин для того, щоб лічильник зафіксував якнайбільше параметрів трафіку . Це допоможе більш детально відстежити його параметри.
5
Увійдіть в систему обліку відвідування, лічильник який встановлений у вас на сайті. Подивіться, яка відвідуваність вашого ресурсу. Якщо пройшло вже достатньо часу з моменту установки лічильника, то можна судити про тенденції відвідуваності не тільки по годинах, але і по днях тижня або за календарними місяцями. Збільшення числа відвідувачів свідчить про те, що вибране вами, в просуванні та наповненні вашого ресурсу вірне.
6
Якщо відвідуваність сайту з кожним днем починає знижуватися, то варто задуматися про зміни на сайті і в системі його просування. Для вибору правильного шляху проаналізуйте точки входу і виходу, пошукові фрази, кількість часу, проведена середнім відвідувачем на сайті. Подумайте, чи може сайт постачити відвідувача інформацією, яку він шукає. Якщо потрібно, додайте нову інформацію на сайт або змініть стару.
7
Подивіться, чи відповідають джерела, з яких приходять відвідувачі, тематиці вашого ресурсу. Якщо тематика вашого і сторонніх сайтів різна, то використовуйте для залучення нових відвідувачів тільки сайти зі схожою тематикою. Відвідувачі з таких ресурсів будуть більше часу проводити на ваших веб-сторінках, тому що інформація, що міститься на них, буде їм цікава. А ті, хто знаходять сайт цікавим, повернуться на нього ще не один раз.
8
Проаналізуйте регіони, з яких відвідувачі приходять на сайт, і порівняйте їх з тими, на які орієнтований ваш ресурс. Якщо регіони відрізняються, то переглянете вашу рекламну кампанію: при використанні для реклами ресурсу пошукових систем встановіть регіон показу оголошень, а при подачі реклами через сайти приберіть посилання з ресурсів, орієнтованих на непотрібні вам регіони.
9
Також відстежите половозрастную картину відвідувачів і відповідність матеріалу на сайті таким демографічними параметрами, дозволу дисплеїв і зовнішній вигляд веб-сторінок при такому дозволі, браузери відвідувачів і адекватність відображення ними матеріалу на сайті. Облік всіх параметрів при відстеженні трафіку допоможе поліпшити сайт і підняти його відвідуваність.
Для перенаправлення трафіку найпростіше задіяти можливості веб-сервера Apache, а точніше за допомогою файлу htaccess використовувати децентралізоване управління всіма настройками. В цей файл можна поміщати директиви, якщо виконувати їх, то програмне забезпечення буде перенаправляти користувачів на веб-адреси, вказані у файлі.
Інструкція
1
Для початку відкрийте звичайний текстовий редактор, наприклад, «Блокнот». Можливостей його цілком вистачить для того, щоб створити файл htaccess і наповнити його необхідним вмістом. У ньому містяться директиви у вигляді рядків простого тексту, які можуть редагуватися точно так само, як і файли з дозволами html, txt, js та інші.
2
Сформулюйте команди для перенаправлення трафіку , які відповідають вашим вимогам. Якщо вам потрібно відправляти абсолютно кожного користувача з будь з сторінок вашого сайту на один і той же адресу, то помістіть в файл htaccess приблизно таку строчку: Redirect/http://site.ru.
3
У цьому записі директива Redirect є командою перенаправлення. Слеш (коса риса) тут позначає кореневу директорію ресурсу (Директивам поширюється на запити потрібних документів у всіх файлах сайту). Будь-який запит папок вашого ресурсу буде запускати процес перенаправлення. Але якщо аналогічний файл помістити з іншими директивами в якусь вкладену папку, то команди його стануть пріоритетними для Apache. А http://site.ru тут вказує адресу, на який програмне забезпечення сервера перенаправляє трафік.
4
Замість кореневої директорії ви можете вказати яку-небудь папку ресурсу. Тоді правило редікета стосуватиметься користувачів, які запитують документи з усіх вкладених папок і зазначеної директорії. Приміром: Redirect badBoys/http://site.ru. Також є можливість перенаправлення на необхідну адресу тільки тих серферів, браузери яких посилають запити на файли якогось певного типу. Цей механізм реалізується за допомогою директиви RedirectMatch, яка використовує регулярний вираз для порівняння надійшов запит з браузера: RedirectMatch (. *). Php $ http://site.ru. Складену директиву збережіть в файл під назвою .htaccess, потім завантажте в кореневу папку свого ресурсу.