Як вибрати капу.

Капої називається спеціальна накладка на зуби, яка застосовується для захисту від травм в різних видах спорту. Цей інструмент дозволяє вберегти спортсмена від безлічі важких травм, таких як струс мозку, забій м'яких тканин, перелом щелепи і т.д. До вибору капи необхідно підходити дуже ретельно. Існує три види кап: термопластичная, стандартна і індивідуальна. Кожна з них має свої переваги і недоліки.
Інструкція
1
Майже всі капи, продавані в спортивних магазинах, є стандартними. Вони виготовлені, виходячи з середніх показників складання особи деякою групи людей. Такі капи є найменш безпечними і не рекомендуються медиками до застосування.
2
Більш високими захисними характеристиками мають термопластичні капи. Вони виготовляються зі спеціального матеріалу, який дозволяє підігнати капу під конкретну людину. Якщо помістити таку капу в гарячу воду, то вона стає в'язкою. За рахунок цього їй можна надати необхідну форму, притиснувши її до зубів верхньої щелепи.
3
Найбільш безпечними вважаються індивідуальні капи. Вони виготовляються під замовлення в спеціалізованих лабораторіях або в стоматологічних кабінетах. Індивідуальні капи ідеально прилягають до щелепи спортсмена і є максимально зручними. Головним їх недоліком є висока вартість.