Як зробити красиву рамку для фотографій.

Щоб зробити красиву рамку для фотографії, що зберігається в електронному вигляді (у файлі), зовсім не потрібно бути просунутим графічним дизайнером. Більш того, при наявності доступу в інтернет не обов'язково вміти користуватися програмою для редагування зображень, можна навіть взагалі не мати її в своєму комп'ютері. Досить просто знати адреси розміщення потрібних сервісів в мережі.
Інструкція
1
Веб-ресурсів, безкоштовно надають послуги онлайн-редагування ваших зображень, в інтернеті вже досить багато, справа тільки за вибором. Різні сайти пропонують різні набори варіантів оформлення ваших фотографій. Сама процедура теж відбувається по-різному. Один з найбільш простих по використанню сервісів цього роду - PhotoFunia. На цьому сайті є можливість підібрати дуже цікаві варіанти оформлення фотографій, більшість з яких навіть не можна назвати просто рамками. Можна вибрати цілі сюжети (включаючи анімовані), в які буде включена ваша фотографія. Якщо вирішите використовувати цей сервіс, то, перейшовши за посиланням, виберіть і клацніть найбільш вподобаний варіант оформлення вашої фотографії. Наприклад, якщо виберіть варіант Bilbord Workers, то після кліка з'явиться така сторінка з кнопкою для вибору фотографії.
2
Клацніть кнопку Choose File і відкриється наступна форма з кнопкою Browse. Вона запускає стандартний діалог Windows, в якому вам потрібно знайти файл з фотографією і відкрити його.
3
Фотографія буде завантажена на сайт сервісу, проаналізована і через кілька секунд вам представлять варіант обрізки фотографії - ця операція потрібна, щоб фотографія вмістилася в обраний вами варіант оформлення. Натисніть кнопку «OK».
4
Браузер поверне вас до попереднього вікна, але тепер в нього буде завантажена фотографія і з'явиться кнопка Go - клацніть її для запуску процесу інтеграції вашої фотографії в рамку .
5
Через пару секунд результат роботи сервісу буде представлений вам на новій сторінці. Під зображенням будуть розміщені три кнопки - для збереження картинки вам треба клікнути ліву (Save). Вискочить віконце з посиланнями на два варіанти, які можна зберегти картинок різних розмірів. Нижній (Userpic) використовується для створення аватарів або картинок перегляду. Ви можете зберегти обидва варіанти, це віконце з посиланнями залишиться відкритим, поки ви не натиснете посилання Close і цим не завершите процедуру вставки вашого фото в рамку за допомогою сервісу PhotoFunia.