Як запустити віддалено програму.

Думка про управління чужим комп'ютером періодично виникає перед користувачем інтернету. Однак не думайте, що основною метою цього проникнення може бути тільки нанесення шкоди. Ні, це дуже корисно. Наприклад, вам подзвонив друг, погано розбирається в комп'ютері, і просить допомогти з налаштуванням обладнання або рішенням якої-небудь проблеми. Замість того щоб роз'яснювати всі дії по телефону, ви можете просто все зробити самостійно на очах у вашого товариша. Для цього є хороша програма TeamViewer.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, браузер, програма TeamViewer
Інструкція
1
Насамперед необхідно скачати дистрибутив з сайту www.teamviewer.com. Для некомерційного використання вона доступна абсолютно безкоштовно. Щоб віддалено керувати комп'ютером, скачуйте повну версію програми.
2
Далі встановіть програму , просто відповідаючи на поставлені запитання. Це процес простий, так як установка програми займає пару секунд. Для початку сеансу необхідно, щоб ваш партнер теж скачав дистрибутив програми.
3
Після того як ви завантажили і встановили TeamViewer, ви можете приступати до встановлення зв'язку. Запустивши програму , вам відкриється невелике вікно, в якому виділяються дві вкладки: «Віддалене управління» та «Демонстрація». Якщо ви збираєтеся керувати чужим комп'ютером, то вам треба, щоб інший користувач відкрив у себе вкладку демонстрація і відправив вам свій ID і пароль.
4
Тепер ви повинні ввести його ідентифікатор в поле праворуч «ID партнера» і натиснути на кнопку «Підключитися до партнера».
5
Потім вас попросять ввести його пароль. Якщо ви все зробили правильно, то зв'язок встановиться, і ви побачите перед собою робочий стіл вашого друга, відкритий в окремому вікні. Далі ви зможете в ньому працювати, а ваш товариш буде спостерігати за цим цікавим процесом.