Як зв'язати собаці одежинку. Як просто зв'язати одяг собаці.

Зв'язати светр на блискавці для свого чотириногого друга дуже просто. Ви вмієте в'язати шарфи? Значить, і пуловер для собаки буде вам під силу. Часу на це піде небагато, а задоволення ви отримаєте колосальне!
Вам знадобиться
  • - від 100 г пряжі
  • - рулетка
  • - кругові спиці
  • - панчішні спиці такого ж розміру
  • - блискавка
  • - голка і нитки
  • - собака
Інструкція
1
В'язання починаємо з ворота. Набираємо 62 петлі і приміряємо до нашийника вашої собаки. Якщо шия у неї могутніше - додаємо петлі, якщо тонше - скидаємо.
2
в'яжемо гумкою сантиметра три. Собак, чия шия ще коротше, не існує в природі. Прикладаємо до вихованцеві, дивимося - чи достатньо довжини? Якщо необхідно, довязивайте ще стільки рядів, скільки потрібно, щоб гумка закривала всю собачу шию. Переходимо на лицьові петлі і рівномірно додаємо по дві петлі з обох сторін в'язання. Нам потрібно збільшити светр до ширини обхвату грудей собаки.
3
Якщо собака тоненька, то досить додавати по зашморгу, через ряд. Якщо потужна, то по дві кожен ряд.Сравніваем наше в'язання з рулеткою, на якій відзначено обхват грудей собаки.
4
В'яжемо отвори для лап. Виміряйте, на якій відстані від горловини знизу повинні знаходяться рукава.Ізмерьте ширину грудей, щоб зрозуміти, на якій відстані один від одного вони знаходяться. Починайте в'язати, розділивши в'язання на чотири частини, на п'яти спицях. Крайні ряди, там, де буде рукав, закриваем.В залежності від товщини лап собаки, пров'язуємо пройми.
5
Об'єднуємо три полотнища знову в одне. Довжина светри залежить від статі собаки. Для псів по відомим причинам потрібен светр коротше. Для сук в'яжемо светр длиннее.
6
Закінчуємо светр гумкою, ширину гумки вибирайте на свій смак.
7
Окремо в'яжемо два рукави. В нашому випадку, просто два прямокутника, довжина яких залежить від довжини лап собаки, а ширина дорівнює довжині пройми, збільшеною вдвічі.
8
Зшиваємо рукава по довгій стороні, вшивають в пройми і пришиваємо блискавку. Наряд для собачки готовий.
Корисна порада
До товстої пряжі вибирайте товсті спіци.Полотно з тонкої пряжі, пов'язаної на товстих спицях, буде не плотним.Ізделіе з тонкої пряжі, пов'язане тонкими спицями, буде щільним, але менш еластичним.