Як змінити свою поштову адресу. Як змінити свою адресу пошти.

Поштові сервіси в інтернеті не обмежують користувачів певною кількістю облікових записів. Беручи це до уваги, ви завжди можете змінити свою поштову адресу на новий, залишивши при цьому колишній аккаунт активним.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, активне підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб ви змогли змінити свою поштову адресу в інтернеті, вам достатньо зареєструватися для цього в будь-якому з існуючих на сьогоднішній день поштових сервісах. Говорячи про поштовика в цілому, рекомендуємо вам заводити нову пошту в сервісах .com. Обумовлюється це тим, що сьогодні деякі повідомлення можуть не приходити на поштовий ящик, що має в закінченні .ru. Наприклад, ви можете зареєструватися в системі електронної пошти @ gmail.com ( адресу сайту: google.ru) або ж @ yahoo.com ( адресу сайту: yahoo.com). В цілому ж можете реєструвати новий аккаунт в тому поштовику, який вам буде зручний.
2
Відкрийте головну сторінку сервісу електронної пошти і знайдіть на ній посилання, або графічну кнопку «Зареєструватися»/«Реєстрація». Клікніть по даному пункту. Ви будете переміщені на сторінку введення особистих даних користувача. Тут вам потрібно вказати логін, який надалі буде адресу ом поштової скриньки, пароль, а також деяку додаткову інформацію про себе. Що стосується введення пароля, то для нього є певні критерії. Наприклад, не вводьте простого коду, використовуйте в паролі символи різного регістру упереміш з цифрами.
3
Після того, як вами будуть заповнені всі запропоновані поштовиком поля, натисніть кнопку «Зареєструватися» (не забудьте прийняти умови угоди користувача). Зареєструвавшись, ви будете пере адресу овани на сторіночку вашої поштової скриньки. Новий адресу електронної пошти буде відображений у верхній частині особистого кабінету.
Москва - найбільший російський місто, який обслуговує безліч поштових відділень. Щоб не помилитися при відправці листа, необхідно попередньо дізнатися відповідний поштовий індекс.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт московського Управління поштового зв'язку. Також перейти на нього можна із сторінки Пошти Росії, відкривши розділ «Установи банку». Перейдіть на вкладку «Сервіси», яка знаходиться в горизонтальному меню у верхній області сторінки. Тут виберіть розділ «Знайти відділення поштового зв'язку». Після цього буде здійснено автоматичний перехід до відповідного розділу офіційного сайту Пошти Росії. Вкажіть як міста Москви. Поля «Район» і «Населений пункт» заповнювати не потрібно.
2
Вкажіть потрібний вам адресу. Необов'язково вводити його повністю, достатньо лише вибрати вулицю, на якій проживає адресат. На сайті московського Управління поштового зв'язку є зручний вбудований список міських вулиць, які перераховані в алфавітному порядку. Зверніть увагу, що деякі московські проїзди, вулиці та провулки мають однакові назви, всі з них присутні в списку. Не помиліться, вибираючи відповідне значення.
3
Введіть номер будинку, в якому проживає адресат або знаходиться організація, якщо він вам відомий. Це дозволить отримати більш точні дані про індекс. Натисніть «Знайти» і перейдіть до отриманих результатів в нижній частині сторінки.
4
Спробуйте знайти потрібний вам московський поштовий індекс за допомогою пошукових систем інтернету. Просто введіть наявну у вас інформацію в пошуковий рядок і подивіться на отримані результати. Також існують спеціалізовані сайти, на яких представлений постійно оновлюється список поштових індексів різних міст, включаючи Москву. Нарешті, ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті московського Управління поштового зв'язку. Попросіть фахівця повідомити потрібний індекс, надавши наявні у вас адресні дані.