Як збільшити продажі послуг.

Будь-яке підприємство створюється з метою отримання прибутку. Щоб прибуток збільшувалася потрібно продавати більше послуг . В наш час дуже висока конкуренція за рахунок розвитку бізнесу, чому всіляко сприяє законодавство. За клієнта потрібно боротися, напрацьовувати своєї організації ім'я, підтримувати якість надаваних послуг .
Інструкція
1
Найголовнішим критерієм вибору клієнтом певного постачальника послуг є ціна. Тому потрібно зробити моніторинг цін по регіону, проаналізувати їх і встановити конкурентоспроможні ціни. Персонал повинен знати всі продавані послуг і напам'ять, в тому числі терміни і супутні послуг і. Потрібно розробити систему мотивації, щоб менеджеру було вигідно продати послуг у. Клієнту важливо відчувати увагу до себе і доброзичливість з боку працівників організації, тому грубість повинна каратися зняттям преміальних, якщо вони передбачені. Відповідаючи по телефону, персонал повинен завжди посміхатися і надавати повну інформацію по послуг ам. Потрібно приділяти особливу увагу навчанню персоналу, проводити семінари та тренінги. Раз на півроку влаштовувати письмове тестування для того, щоб працівники не упускали шанс поповнювати свої знання і досвід.
2
Якщо з'являються скарги від працівників про перевантаженість, варто подумати про те, щоб розширити штат і трохи збільшити заробітну плату. Включіть в штат ще одну одиницю, яка займатиметься тільки залученням клієнтів. Таким людиною повинен бути досвідчений менеджер, зазвичай у них вже є своя клієнтська база.
3
Різноманітність послуг приваблює покупця, тому потрібно постійно розробляти і впроваджувати нові послуг і. Не завадить дисконтна система постійним покупцям, тоді вони не підуть обслуговуватися в сусідню фірму. Періодичні акції, знижки та подарунки завжди зацікавлюють клієнтуру. Варто пам'ятати про рекламу, адже вона двигун розкрутки. У місцевих газетах раз на місяць давайте невелике барвисте оголошення. Щотижня друкуйте листівки і розкидайте їх по поштових скриньках сусідніх з фірмою будинків. Виділяйте кожен квартал суму з бюджету на рекламні стенди недалеко від фірми.
Зверніть увагу
Можливо, клієнти своїми питаннями будуть підказувати, які додаткові послуги варто впровадити. Проінструктуйте персонал, щоб вони збирали інформацію.
Корисна порада
Варто пам'ятати, що клієнт завжди правий. У будь-якому випадку потрібно задовольняти потреби кожного клієнта, щоб він захотів повернутися до вас знову.