Як записати з відеокамери.

Щоб записати інформацію з відеокамери на інший носій, вам потрібно виконати кілька нескладних дій. В цілому запис файлів з камери при наявності необхідного обладнання здійснюється за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Відеокамера, з'єднувальний шнур для ПК, кардрідер, комп'ютер.
Інструкція
1
Найчастіше на сучасних цифрових відеокамерах збереження відео здійснюється на вбудовану флеш-карту. Щоб перенести відзняте відео з камери на знімний носій (наприклад, компакт-диск), вам потрібно спочатку перемістити файли з флеш-карти на комп'ютер, а вже після на сам носій. Щоб виконати це, вам потрібно поступити таким чином.
2
Вийміть флеш-карту з відеокамери і вставте її в кардрідер, встановлений на вашому комп'ютері. Відкрийте папку «Мій комп'ютер» і знайдіть у ній ярлик підключеної флешки. Відкрийте вміст флеш-карти і скопіюйте потрібне відео в будь-яку папку на вашому комп'ютері. Після того, як копіювання буде завершено, ви можете записати інформацію на будь-який цифровий носій, в тому числі і на компакт-диск. Якщо у вас немає кардрідера, ви можете поступити трохи іншим чином.
3
Виконайте підключення камери до комп'ютера за допомогою каналу USB. Для цього вставте один кінець з'єднувального шнура в роз'єм відеокамери , а інший кінець, оснащений USB-штекером, у відповідне гніздо на комп'ютері. Після того, як система виконає підключення нового пристрою, відкрийте папку «Мій комп'ютер». Відеокамера буде визначена як знімного диска. Відкрийте що з'явився розділ і знайдіть в ньому відео, яке необхідно записати з камери на інший носій. Скопіюйте файли в будь-яку папку на комп'ютері, після чого, виконайте їх запис на інший пристрій (флешка, компакт-диск і т.д.).
4
В деяких ситуаціях для виконання подібної операції може знадобитися установка додаткового програмного забезпечення (дивіться в комплекті відеокамери ). У більшості ж випадків, камера сама здійснює потрібні налаштування для її розпізнавання системою.