Як ловити щуку на спінінг. спининг на сома кад зробити.

Щука - це ненажерливий хижак, який зустрічається практично у всіх річках на території Росії. Багато рибалок захоплюються ловом щуки, адже її відносять до особин, які віддають перевагу одиночний спосіб життя. А тому процес лову стає ще більш захоплюючим. Найпоширенішим способом лову щуки є спінінг. Вибір методу залежить від багатьох факторів, починаючи від глибини водойми, течії, і закінчуючи часом року і рельєфом дна.
Вам знадобиться
  • Блешня
  • Човен
  • Рибальські снасті
Інструкція
1
Виберіть місце для «закидання». Щуку добре ловити там, де передбачається нерест іншої риби - карасів, плотви, окунів. Зазвичай це трава, водорості, неглибокі місця річки. Це стосується весни, бо ближче до літа щука прагне на більш глибокі місця.
2
Під'їжджайте до місця лову тихо, а занедбаність намагайтеся виконувати точно по цілі. В іншому випадку можна розполохати рибу.
3
Закиньте блешню, намагаючись перекинути її через яму. Як тільки вона впала на воду, починайте підмотку в потрібному темпі.
4
Виконуйте занедбаність спочатку на чисту воду, поступово переміщаючись до берега і чагарниках.
5
Поміняйте місце лову в разі, якщо щука не втягує блешню. Пам'ятайте, що вона шукає затишшя, а тому постійно переміщається за течією.
Зверніть увагу
Варто врахувати, що щука «боїться» сильного вітру і велику хвилю. У таку погоду вона покидає мілководді, йдучи на більш глибокі ділянки річки. Зверніть увагу, що успіх лову щуки залежить ще й від погоди. Похмура, практично дощова погода - ось ідеальний час для рибалки.
Корисна порада
Навесні ловлю щуки рибалки радять починати в маленьких річках. Це пов'язано з тим, що в них швидше за все «проходить» муть, а, отже, і нерест цієї риби проходить раніше. Намагайтеся робити закидання вздовж узбережжя, і, відповідно, тієї рослинності, яка там знаходиться.