Як робити парафінотерапія.

Парафінотерапія - приємна з косметичних процедур. Ніжне тепло гарячого парафіну робить на шкіру чудове дію, омолоджуючи, пом'якшуючи її, усуваючи лущення і надаючи ефект атласною гладкості. Парафінотерапія - процедура на сьогоднішній день дуже популярна в косметичних салонах. Але її можна зробити і вдома. Найчастіше парафінові ванночки застосовують для догляду за шкірою рук.
Вам знадобиться
  • - косметичний парафін;
  • - парова лазня;
  • - посуд;
  • - скраб, мило;
  • - поліетиленові пакети (2 штуки);
  • - хутряні або махрові рукавички.
Інструкція
1
Поставте парафін на водяну баню, поклавши шматок в каструлю з високими стінками (краще емальовану). Дочекайтеся, коли він повністю розплавитися (при цьому його температура досягне оптимальних 50-55 градусів).
2
Поки парафін плавиться, підготуйтеся до процедури. Вимийте руки із звичайним милом, а потім обробіть їх шкіру скрабом. Після цього нанесіть на долоні зволожуючий крем.
3
Пам'ятаючи про царя, який «бух в котел - і в ньому зварився», не опускайте руки в парафін відразу. Проведіть тест на «температуротерпімость», капнув розплавлений парафін на тильну сторону долоні.
4
Якщо експеримент не доставив дискомфорту, занурте кисті в парафін по зап'ястя на 10 секунд. Вийміть, потримайте кілька секунд (парафін злегка застигне), знову занурте. Повторіть процедуру з погруженіем- «випливанням» 6-8 разів. Кисть при цьому покриється товстим шаром парафіну та маси.
5
Потім надіньте на покриті парафіном кисті поліетилен, зверху - махрові (вовняні) рукавиці (можна просто обгорнути теплим рушником) і блаженство близько півгодини. Через півгодини зніміть рукавиці, поліетилен, акуратно видаліть парафін (напрямок - від основи кистей до пальців). Все, процедура закінчена.
Зверніть увагу
У парафінових ванн є протипоказання. До них відносяться будь-які пошкодження і захворювання шкіри - подряпини, порізи, екземи, дерматити, запалення. Заборонено проводити процедуру, якщо на шкірі є гематоми.
Корисна порада
Проводити сеанси парафінотерапії можна не частіше 1 разу на місяць. Врахуйте, що на кожну процедуру потрібно не менше 2 кілограм парафіну. Парафін від свічок не годиться. Для ванночки буде потрібно спеціально очищене речовина - косметичний парафін, що продається в аптеках.