Як розгладити лінолеум. Як правильно стелити лінолеум на старий лінолеум.

Таке підлогове покриття, як лінолеум вимагає при його настилі особливої уваги від майстра. В цілому ж слід зауважити, що для правильного настилу лінолеум а існує певна послідовність дій.
Вам знадобиться
  • Лінолеум, канцелярський ніж.
Інструкція
1
Для початку поговоримо про те, як правильно купувати лінолеум . Яких-небудь певних правил покупки не існує, ви повинні лише визначитися з типом матеріалу. Також слід відзначити той факт, що площа полотна повинна бути більше площі поверхні підлоги на 10 сантиметрів з кожного боку.
2
Як тільки ви купите лінолеум для приміщення, вам необхідно його розкроїти під потрібний розмір. Робиться це досить просто. Розстеліть лінолеум на підлозі так, щоб два краї полотна розташовувалися впритул до стін. Ви побачите, що на протилежних стінках утворюється нахлест, який необхідно прибрати. У цьому вам допоможе канцелярський ніж. Почніть раскройку лінолеум а з самого кута (де утворюється нахлест).
3
Пригорніть полотно до кута, після чого по складці пройдіть канцелярським ножем. Різати необхідно відразу наскрізь. Також слід вчинити з нахлестом матеріалу на іншій стіні. Після того як ви обріжете надлишки, дайте полежати лінолеум у до двадцяти чотирьох годин (за цей час він встигне розгладитися, і ви зможете приступити до його фіксації на підлозі). Відзначимо, що для тонкого полотна для його усадки буде достатньо 3-6 годин. Якщо вам потрібно зробити добір (не вистачило полотна), підберіть відрізок по малюнку і склейте його з основним полотном за допомогою зварювання для лінолеум а (спеціальний клей).
4
Приступивши до фіксації лінолеум а, забудьте про всілякі клейових розчинах, цвяхах, скобах і т.д. Кріплення полотна до підлоги здійснюється підлоговими плінтусами - вироби просто притискаються до підлоги, фіксуючи тим самим полотно по периметру.