Як збільшити власний капітал.

Власний капітал є економічним об'єктом обліку та аналізу роботи підприємства. Збільшення капітал а можливо при правильному веденні фінансової політики. Фінансовий стан є основою розрахунку власного капітал а й бере участь у системі бухгалтерського обліку. Аналіз капітал а потрібно проводити для виявлення його основних складових та визначення змін фінансової стійкості.
Вам знадобиться
  • Підприємство з достатнім власним капіталом, бажання збільшити капітал.
Інструкція
1
Зміна власного капітал а залежить від залученого капітал а і позикового капітал а. Для нормального функціонування підприємства потрібен достатній грошовий капітал , щоб здійснювати фінансову діяльність. Власний капітал визначається сумарною вартістю майна підприємства. Сукупність вкладів акціонерів представляє собою статутний капітал , а резервний капітал є гарантованою захистом для кредиторів. При переоцінці основних засобів і незакінченого будівництва відбувається приріст вартості майна, який називається додатковим капітал ом. Чистий прибуток розподіляється між акціонерами у вигляді дивідендів або використовується для поповнення обігових коштів та накопичення майна. Зростання власного капітал а залежить від нерозподіленого прибутку, яка збільшується з кожним роком.
2
Деякі організації свій прибуток розміщують в банках на депозитах до запитання. Дуже зручна програма, розроблена спеціально для юридичних осіб практично в кожному банку країни. Сенс в тому, що грошові кошти можна знімати з депозитного рахунку в той момент, коли вони знадобилися. Точно таким же чином суму можна збільшувати до потрібного рівня. Банк щомісяця або 2 рази на місяць зараховує підприємству відсотки по депозиту на поточний рахунок. Для управління коштами краще використовувати клієнт-банк, щоб не їздити в банк кілька разів день для перекидання коштів.
3
Для збільшення власного капітал а підприємство може здавати своє майно в оренду, приймати безоплатну фінансову допомогу, залучати інвесторів. Збільшення швидкості обороту призводить до збільшення капітал а, але в той же час вимагає високу продуктивність праці, вдосконалення системи управління, збуту і постачання. Також доводиться скорочувати виробничий цикл і знижувати трудомісткість продукції.
Зверніть увагу
Добре обмірковуйте кожне прийняте рішення, ризик має бути виправданий.
Корисна порада
Періодично проводите аналіз капіталу, щоб вчасно виявити втрати і запобігти подальшим.
Кожен з нас хоче гідно жити. Гідне життя включає в себе, крім усього іншого, певний рівень достатку. Якщо раніше, років 30-40 тому, багатство, капітал вважалися чимось майже непристойним, то зараз вони є складовими успіху. Ви отримали гарну освіту і начебто знайшли непогану роботу, але збільшити свій капітал поки не виходить. Як вийти з цієї ситуації?
Інструкція
1
Насамперед визначитеся, як ваша зарплата в компанії, де ви працюєте, співвідноситься із середнім заробітком фахівця вашого рівня. Це зробити неважко: програми- "зарплатомір" існують на сайтах з пошуку роботи. Добре, якщо ваша зарплата вище середньої. Якщо вона не відрізняється від середньої по ринку або навіть меншу її, і перспектив підвищення в цій компанії незабаром вам чекати не варто, то, можливо, варто задуматися про зміну роботи. Деякі люди побоюються, що часта зміна місць роботи може пошкодити їх кар'єрі. У багатьох компаніях вважають так само, проте засиджуватися там, де для вас немає ні кар'єрних, ні грошових перспектив, все ж не варто.
2
Навіть якщо ваша зарплата досить висока, незайвим буде подумати про подальші перспективи вашого кар'єрного росту. Раптом посаду, на якій ви зараз перебуваєте, не має перспектив? Безсумнівно, вам як цінному працівнику щороку підвищуватимуть зарплату на невелику суму, але хіба це ваша мета? Збільшення у 10000 рублів на рік навряд чи сильно збільшить ваш капітал, крім того, ви можете втратити можливість розвиватися в плані кар'єри. Тому завжди непогано час від часу переглядати сайти з пошуку роботи, відправляти повідомлення цікаві вакансії, заходити на сайти престижних компаній. Припустимо, якщо в престижну компанію А потрібен фахівець рівня трохи вище вашого і зі знанням іноземної мови, то, вивчивши іноземну мову і набравшись досвіду роботи, ви зможете відправити туди резюме і отримати роботу. Яка безсумнівно буде добре оплачуватися.
3
Робота в компанії не єдиний спосіб збільшити свій капітал. Якщо у вас є ідея створення певного товару або послуги, або просто якщо ви хороший фахівець у своїй галузі і знаєте багатьох людей, кому б стали в нагоді ваші послуги, то ви могли б організувати свій бізнес. Варто пам'ятати, що бізнес - зовсім не завжди ключ до успіху, багато людей втрачали гроші, почавши бізнес, однак якщо у вас є необхідні знання, яскрава ідея чи хороша клієнтська база і вміння "продавати" свої послуги, то, ймовірно, це найкращий шлях до збільшення капіталу для вас.
4
Деякі люди вважають за краще поєднувати роботу за фахом в офісі і підробіток (нерідко хобі). Менеджери та підприємці читають лекції в вузах. Жінки, що мають сертифікат перукарень курсів або курсів візажистів, вдень працюють в офісі (наприклад, в бухгалтерії), а вечорами і у вихідні роблять зачіски і макіяж клієнткам у них вдома або у себе. Багато студентів і молоді спеціалісти займаються репетиторством - "підтягують" школярів з того чи іншого предмету. Трапляється, що така от побічна робота захоплює людину настільки, що стає його справою його життя. Зрозуміло, для того, щоб так працювати, необхідно мати сили витрачати вільний час не на відпочинок, а на подібну додаткову роботу. Втім, якщо ви твердо поставили собі мету збільшити свій капітал, то напевно зможете це зробити.
5
Є приклади, коли люди збільшували свій капітал, майже нічого для цього не роблячи. Вони просто аналізували свій бюджет і вирішували, що досить багато грошей витрачається даремно. Щоб побачити, наскільки виправдані ваші витрати і від чого ви могли б відмовитися заради збільшення капіталу, досить завантажити програму "Домашня бухгалтерія" або просто вести табличку доходів і витрат. Звичайно, перехід на більш економний варіант життя не завжди дається легко, проте буває дієвим, якщо вам необхідно відкладати гроші для певної мети. В таких випадках заради важливої мети трохи "постраждати" погоджуються майже всі.
6
Незважаючи на прищеплене нам в 90-і роки насторожене ставлення до інвестування в цінні папери, інвестуванням в акції та облігації зараз займаються досить багато людей. Для цього, всупереч стереотипам, зовсім не обов'язково бути мільйонером. Більшість людей, які отримують дохід від інвестування в цінні папери, просто фінансово грамотні. Для підвищення свого рівня фінансової грамотності досить прочитати хоча б кілька книг на цю тему, наприклад, "Азбуку фінансової грамотності" В. Авденін, "Шлях до фінансової незалежності" Б. Шеффера. Ці книги змінять ваше мислення і навчать по-іншому дивитися на гроші. Ви перестанете боятися збирати або інвестувати, а також слухати розхожі поради на кшталт "гроші треба витрачати відразу!" Крім інвестування, в них описані майже всі перераховані вище способи збільшити свій капітал.