Як годувати цуценя алабая. Годування цуценя алабая.

Середньоазіатська вівчарка - алабай, собака серйозна і вимагає у своєму змісті практично професійного підходу. Це пастушача порода, яку відрізняє стійка нервова система, терплячість і впевненості в собі. Алабаї залежні від людини, але відважні і ненастирливо, звикли приймати рішення самі і ніколи не гавкають без причини. Їх необхідно навчати слухняності, їм потрібно хороший догляд і правильне харчування. Годувати цуценят алабая також треба з урахуванням особливостей породи.
Інструкція
1
Для годування цуценя заведіть дві окремі алюмінієві або емальовані миски для води і їжі, розташуйте їх на підставках, відповідних зростанню цуценя. Отримуючи їжу, він повинен тягнути морду вгору. Регулюйте підставку у міру зростання собаки.
2
Корм повинен бути абсолютно свіжим, кімнатної температури. Терміни годування повинні дотримуватися неухильно, після закінчення годування прибирайте миску з їжею. Собаку перегодовувати не можна, це відразу позначиться не її екстер'єрі. Воду меняйте3-5 раз в день, вона завжди повинна бути в мисці.
3
Годуйте собаку концентрованої їжею з невеликим об'ємом. Не можна давати цуценяті солодощі та кістки птиці ні в якому вигляді. Небезпечними для його життя можуть стати реберні яловичі або баранячі кістки.
4
З півтора місяців починайте давати цуценяті сирі яловичі кістки. Їх треба давати в кінці їжі, щоб щеня не кидався на них жадібно, а гриз не поспішаючи.
5
До трьох місяців цуценя годуєте 6 разів на день, до чотирьох - 5, з чотирьох до півроку - 4 рази, потім, до року - 3 рази на день. З одного року до трьох років алабаїв годують двічі на день. Після трьох років Перейдемо на одноразове харчування 6 разів на тиждень, один день зробіть розвантажувальним, якщо ветеринар не призначить іншого припису.
6
Перехід на зменшену кількість годувань, зазвичай, відбувається безболісно, собака сама відмовляється від одного з них. Обьем їжі, необхідної цуценяті, визначте, поспостерігавши за ним. Якщо щеня переїдає, то в наступну годівлю він з небажанням йде до миски і залишає недоїдену їжу. Зменшіть її обьем або скоротіть кількість годувань.
7
Не годуйте цуценя між годуваннями і обов'язково включайте в його раціон фрукти, овочі, трави - кропиву, петрушку, щавель, селера, листя кульбаби, бадилля моркви і буряка. Для профілактики глистів щодня давайте йому часник. Якщо харчування організоване правильно щеня не буде ні занадто худим, ні товстим.