Як лікувати слух.

Приблизно третина населення Землі страждають від шуму у вухах або втрати слуху . Адже здатність чути потрібна для спілкування і сприйняття. Захворювання вуха можуть з'явитися внаслідок ураження середнього вуха, внутрішнього вуха і зовнішнього вуха. Причинами можуть бути інфекційні захворювання, травми і переохолодження. Повна глухота зустрічається дуже рідко, найчастіше до лікарів звертаються пацієнти, у яких поганий слух чи ні чутності в одному вусі.
Вам знадобиться
  • Проблеми зі слухом, консультація лікаря, обстеження в лікарні.
Інструкція
1
Першими симптомами вушних хвороб бувають: біль у вухах, шум, закладеність, запаморочення, часткова втрата слуху . Лікувати слух можна народними засобами і медикаментозними методами, а краще поєднувати і те, і інше. З віком кровообіг порушується, і людина починає відчувати шум у вухах, відбувається часткова втрата слуху . В таких випадках лікарі зазвичай опускають руки, хоча шанс відновити слух є, може не повністю, а в якійсь мірі.
2
Серед народних методів лікування найдієвішим способом вважається закопування вух соком ріпчастої цибулі. Велику головку цибулі потрібно очистити, посипати кмином і запекти в духовці протягом півгодини. Потім віджати цибулину і теплим соком закапати по кілька крапель в кожне вухо.
3
Прополіс і масло теж допомагають відновити слух. Настоянку прополісу змішати з оливковою олією в співвідношенні 13, вимочити в суміші ватні тампони і вставити у вуха на ніч. Процедуру повторювати через день протягом місяця.
4
Досить ефективне лікування можна здійснювати за допомогою яєць. Два курячих яйця потрібно зварити, прибрати жовток, білок загорнути в серветку і сильно натиснути, проступлять білі крапельки, які потрібно закопувати в вуха.
5
Прибрати шум у вухах допоможе мед та калина. Необхідно розтерти столову ложку калини з ложкою меду. Ватні тампони намочити і вставити у вуха на всю ніч. Повторювати щодня протягом двох тижнів.
6
Ефективне лікування слуху можливо тільки за умови точної діагностики. Лікар повинен провести тести для виявлення ступеня втрати слуху і призначити лікування відповідним методом і застосування слухового апарату. На слух можуть вплинути стреси, захворювання печінки, цукровий діабет, гіпертонія і пухлини. Помітивши погіршення слуху , краще відразу звертатися до лікаря. В деяких випадках відновлення слуху можливо тільки оперативним шляхом.
Зверніть увагу
Краще не затягувати вирішення проблеми, хвороба може перейти в хронічну форму або загостритися.
Корисна порада
Перед тим як почати лікування слуху, потрібно дізнатися свій діагноз і тоді можна буде поєднувати народні методи і медичні.