Як виготовити металеві двері.

Купівля металевих дверей не завжди виправдана. Якщо ви володієте навичками роботи з металом, вмієте поводитися зі зварювальним апаратом і углошлифовальной машиною, то цілком можете виготовити двері своїми силами і відповідно до своїх смаків.
Вам знадобиться
  • Листовий метал, металеві труби, углошлифовальная машина (болгарка), зварювальний апарат, струбцини, виразний замок, фарба, кисть
Інструкція
1
Проведіть виміри дверного отвору. Розміри майбутньої двері беріть від цегли або стінового блоку, а не по штукатурці. Виміряйте висоту і ширину майбутньої двері і зменшіть розміри на 20 мм, щоб створити технологічний зазор.
2
Виготовте коробку двері по знятим розмірами. Для цього візьміть металеву профільну трубу діаметром 25-50 мм. Відріжте углошлифовальной машиною (болгаркою) два шматка труби за розміром висоти двері. Два шматка, які підуть по ширині двері, зробіть менше ширини на два розміри товщини труби.
3
На рівній поверхні розмістіть нарізані шматки труб. Викладіть кути коробки, перевіривши діагоналі. Скріпіть заготовки струбцинами, щоб їх не повело в сторону при зварюванні.
4
За допомогою зварювання прихопіть деталі в різних місцях, потім переверніть коробку і зваріть лицьову частину. Проварюйте короткі шви з лицьової і тильної сторони коробки, не чіпаючи інші площини, інакше шви будуть заважати при подальшій збірці.
5
Тепер виготовте рамку рухомої частини дверного полотна. З профільної труби відріжте два шматки по внутрішньому розміру коробки. Приготуйте чотири шматки по ширині коробки. Прихопіть шматки труби зварюванням і потім повністю приваріть.
6
Візьміть металевий лист товщиною 2 мм. Укладіть його на рівну поверхню і відзначте потрібні розміри (від зовнішніх розмірів коробки відніміть 20 мм). За допомогою металевої лінійки і мітчика відзначте лінію різу і болгаркою відріжте лист по розмітці.
7
Вирівняйте відрізаний лист по коробці і приварите до неї в чотирьох місцях. Переверніть лист і приваріть рамку по всьому периметру.
8
Приварите до дверей навіси; розмір їх повинен бути по товщині дорівнює 20-25 мм. Верхню частину навісу приварите до аркуша, нижню - до коробки. Приварюють навіси одним рівним швом.
9
В рухому частину вашої металевих дверей врежьте замок. Товщина врізатися частині замку не повинна перевищувати 20 мм. Укладіть дверне полотно лицьовою стороною вгору на монтажний стіл. Від нижньої частини полотна відміряйте 900 мм. Відзначте крейдою місце для замка і зробіть проріз з торця дверей. Вставте замок в проріз і відзначте місце, де буде знаходитися проріз для личинки замка. Закрийте коробочку з замком зверху листом заліза, щоб ручка спиралася на міцну основу з металу, а не висіла в повітрі.
10
Зніміть окалину з місць, оброблених зварюванням, вирівняйте шви. Розчинником видаліть мастило і забруднення з усіх поверхонь двері. Покрийте поверхню дверей ґрунтовкою, а після її висихання нанесіть шар фарби. Сушіть двері в горизонтальному положенні, щоб не утворилися патьоки.