Як вибрати форму нігтя. форма нігтів для товстих пальців.

Тонкі напівпрозорі і тендітні або пухкенькі м'які і затишні - жіночі пальчики бувають самими різними. Єдине, що їх об'єднує (принаймні, повинно об'єднувати) - доглянутість і бездоганний манікюр. Манікюр починається з вибору форми нігтя . І від цього вибору залежить те, як будуть виглядати руки.
Інструкція
1
Існує кілька типів нігтів - овальні, круглі, загострені, квадратні і закруглені. При виборі форми нігтя слід керуватися своїм типом. Існує «золоте» правило, згідно з яким форма вільного краю нігтя повинна повторювати форму кутикули. Втім сьогодні слідувати йому необов'язково. А ось що важливо - це форма і довжина пальців. За допомогою нігтів певної форми можна візуально нівелювати товсті пальці, подовжити короткі, відвернути увагу від масивних суглобів.
2
Наприклад, квадратна форма нігтя з неподпіленнимі куточками добре виглядає тільки на подовжених пальчиках з не надто великої нігтьової пластиною. А от її проміжний варіант - прямокутні нігтики в закругленими кутами, ідеальний для коротких і повних пальців. Загострена же форма нігтів прекрасно виглядає на тендітних, витончено-аристократичних кистях рук.
3
Довжина і форма нігтя , до речі, залежать і від обраного вами лаку. Чорний і будь темний лак візуально зменшить розмір нігтя , «вкоротить» пальчик, а тому він протипоказаний для коротких нагідок закругленою, прямокутної форм. Зате буде чудово виглядати на довгих овальних або загострених нігтиках.
Все жінки абсолютно різні. Вони по-різному живуть, мріють про різні речі, люблять різні тістечка. Їх об'єднує одне - кожній хочеться виглядати бездоганно самих до кінчиків нігтів. А з чого починаються ідеальні нігті? Зрозуміло, з правильно підібраною форми.
Інструкція
1
Критично оцініть форму своїх рук, довжину та товщину пальців. Невірно підібрана форма і довжина нігтів може підкреслити недоліки і зайвий обсяг ваших пальчиків, в той час як правильний вибір всі ці особливості нівелює.
2
Зверніть увагу на свій спосіб життя, заняття. Якщо ви - медичний працівник, то навряд чи можете дозволити собі 1,5-сантиметрові нігті, та ще з загостреним кінчиком.
3
Якщо ви - щаслива власниця тонких і довгих пальців, сміливо вибирайте округлу форму нігтя. Це - найбільш зручна і найбільш «давня» форма нігтя. Округлі нігтики зазвичай досить короткі (1, 2 або 3 міліметри виступаючої поверхні пластини), але завжди виглядають акуратно. Ця форма малотравматична, зручна і ідеально підходить медичним працівникам, працівникам дошкільних установ, кухарям, музикантам.
4
Повні пальці середньої довжини виглядатимуть менш об'ємними, якщо надати нігтям квадратну форму. Однак квадратні нігті повинні бути достатньої довжини, оскільки така форма зорово вкорочує пальці.
5
Якщо у вас короткі і повні пальці - виберіть квадратну форму нігтів, але трохи видозмінити її, округливши кінчик і зробивши краю менш гострими. Однак не захоплюйтеся обпилюванням, щоб форма нігтя не стала овальної.
6
Овальні нігтики теж чудово виглядають на повних і коротких пальчиках. Втім, такі нігті виглядають на будь-яких пальцях - овальна форма універсальна. Нігті у формі овалу можуть бути будь-якої довжини.
7
Квадратні нігті протипоказані власницям великих масивних кистей рук. Якщо це - ваш випадок, то краще віддайте перевагу круглим нігтям.
8
Якщо нігтьова пластина надто широка, то ви можете візуально звузити її, надавши нігтю трапецієподібну форму, вузькою частиною вгору. Ця форма - різновид квадратних нігтів.
9
Тонкі витончені пальці вимагають загостреної форми нігтя форми «шпилька». Однак ця ультрастильну форма погано підходить для щоденного манікюру - край нігтя дуже гострий, практично без площадки. Нігті «шпилькою» травматичні, швидко ламаються і протипоказані дамам, що носять контактні лінзи.