Як встановити автонавігатор.

Автомобільний прилад - навігатор буде корисний будь-якому водієві. Він допоможе визначити найзручніший шлях під час поїздки. Крім того, навігатор підкаже найбезпечнішу дорогу. Встановлюється він досить просто. Спеціальних навиків для цього не знадобиться.
Інструкція
1
На даний момент є безліч навігаторів, кожен з яких представляє собою автоматизований пристрій для визначення місцевості. Навігатори, які мають вартість до 200 $, працюють тільки з ноутбуками, з КПК. Підключаються за допомогою USB-кабелю, Bluetooth і Wi-fi. При з'єднанні на навігатор завантажується програмне забезпечення, яке знаходиться на диску. Після установки навігатор може ловити сигнал.
2
Прилади з вартістю до 500 $ мають зовнішню антену. Така антена ловить сигнал супутників при включенні навігатора. Аналогічно виконується з'єднання з комп'ютером і установка програми. Антена не повинна затулятися сторонніми предметами. За допомогою такої антени можна вловлювати високочастотні сигнали, які передаються по GPS зв'язку.
3
Найдорожчі моделі навігаторів мають більш досконале програмне забезпечення. Під час установки ПО вибираються тільки ті програми, які дійсно потрібні. До таких навігаторам в основному відносяться новинки 2011 року, представлені на світовій виставці інформаційних технологій.
4
У комплекті з навігатором йде спеціальна підставка, яка кріпиться за допомогою міцних присосок до будь-якої поверхні в салоні автомобіля. Використовувати підставку можна практично в будь-якому автомобілі, який дозволяє повноцінно здійснювати роботу з навігатором.
Навітел - це програмне забезпечення навігаційної системи, розроблене ЗАТ «ЦНТ» для користувачів GPS-навігаторами, комунікаторами і ін. Мобільними пристроями. Програма містить докладну карту Росії, передбачає детальне відображення в тривимірному вигляді автодоріг і магістралей, об'єктів інфраструктури, пропонує додаткову інформацію для найкращого орієнтування в незнайомому місці.
Інструкція
1
Зазвичай GPS-навігатори продаються з вже завантаженими версіями карт і програм навігацій. Однак деяким автомобілістам потрібна установка додаткових карт, які не містяться в даній програмі. Також найчастіше власники навігаторів прагнуть поєднати на одному пристрої декілька навігаційних програм для зручності користування.
2
Встановити Навітел на навігатор можна двома способами. Купіть офіційну ліцензійну програму Навітел з картами і встановіть її на навігатор, покроково дотримуючись інструкції.
3
Скачайте карти Навітел на ваш комп'ютер. Підключіть навігатор або флешку з програмою навігації до комп'ютера через USB-кабель. Створіть в корені пристрої з програмою окрему папку, куди вам необхідно скачати додаткові карти. Нічого не міняйте в інших папках, нічого не кладіть у них. Користуйтеся виключно новоствореної папкою.
4
У новій папці створіть ще одну папку під карту, яку ви хочете додати в програму. Перемістіть викачані на комп'ютер карти Навітел в нову директорію під карти. В програмі навігатора виберіть пункт меню «Відкрити атлас» і створіть папку для нового атласу (зазвичай є значок із папкою внизу або вгорі вікна). У вікні, вкажіть шлях до папки з новою картою, натисніть на неї і вкажіть команду «Створити атлас»
5
Після закінчення індексації натисніть кнопку з галочкою. Користуючись новою картою, просто вибирайте її в списку атласів.
6
Або скачайте на ваш комп'ютер карти Навітел з неофіційних сайтів. Пам'ятайте, що встановлюючи їх на своє навігаційний пристрій, ви ризикуєте не тільки якістю орієнтування, але й комфортом пересування, самим навігатором, а також безпекою комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wBNPY0lrcHo