Як вийти в інтернет з КПК.

Оскільки в кишеньковому персональному комп'ютері ( КПК ) відсутній GSM - модуль, то вийти автономно в інтернет з цього пристрою не вдасться. Якщо в КПК є інтерфейс Wi-Fi, і мається поблизу точка доступу Wi-Fi, то вийти в інтернет можливо. Але оскільки така можливість буває далеко не завжди, то для виходу в інтернет вам знадобиться стільниковий телефон, який має інтерфейс Bluetooth або IrDA (інфрачервоний адаптер).
Інструкція
1
Налаштуйте стільниковий телефон для виходу в інтернет за технологією GPRS. Дізнайтеся у стільникового оператора, чи підключена послуга GPRS на телефоні. Оператор може надіслати смс з настройками на ваш телефон (якщо пристрій підтримує такий спосіб настройки), вам залишиться зберегти ці настройки. Ви можете налаштувати телефон вручну, керуючись інструкціями виробника і стільникового оператора.
2
Увімкніть Bluetooth на телефоні і в КПК .
3
Підключіть телефон до КПК по бездротовому з'єднанню Bluetooth. Для чого запустіть програму для сполучення КПК з телефоном - BT Phone Manager (його можна знайти в «Пуск-Настройка-Підключення») і дотримуйтесь вказівок програми.
4
Налаштуйте з'єднання для виходу в інтернет, використовуючи мобільний телефон як модем. Увійдіть в «Пуск - Налаштування», виберіть вкладку "Підключення". Натисніть на посилання "Додати нове підключення через модем". Введіть в наступному вікні будь-яке ім'я з'єднання, виберіть Bluetooth Dialup Modem. Потім введіть номер для набору (залежить від моделі телефону: * 99 # або * 99 *** 1 #), ім'я та пароль (залежно від оператора стільникового зв'язку). Натисніть на кнопку «Додатково» і впишіть команду ініціалізації модему в поле «Доп. команди рядка набору »(команда у різних стільникових операторів буде різна, наприклад для Tele2 вона виглядатиме так: + CGDCONT = 1," IP "," internet.tele2.ru "). Натискаємо кнопки OK і «готово». З'єднання створено.
5
Запустіть BT Phone Manager. В меню «сервіс» натисніть «підключити». Відбудеться з'єднання КПК з телефоном і через нього з інтернет ом. Запустіть браузер Internet Explorer.
Зверніть увагу
Налаштування дано для операційної системи Windows Mobile 5.