Як купити палаючу путівку.

Літо - пора відпусток, і багато хто хотів би присвятити цей час подорожам. На сьогоднішній день існує безліч туристичних агентств, готових запропонувати путівки на будь-який смак і гаманець. Однією з послуг, пропонованих такими компаніями, є так звані гарячі путівки.
Інструкція
1
Палаюча путівка - це тур, термін продажу якого добігає кінця. І тому, щоб не втратити всю вартість путівки, туроператор знижує ціну. Вартість таких путівок іноді навіть буває нижче, ніж собівартість.
2
Для країн з візовим режимом гарячі тури починають продавати приблизно за один-два тижні до поїздки, оскільки необхідний час для оформлення візи. Для безвізових країн цей термін зазвичай скорочується до днів, а іноді і до годин.
3
Зрозуміло що купувати горящі путівки досить вигідно. Що ж необхідно зробити, щоб стати їх володарем?
4
По-перше, необхідно уважно стежити за пропозиціями туристичних агентств, щоб не пропустити що-небудь цікаве.
5
Після того як ви визначилися з вибором, необхідно пам'ятати про те, що оскільки термін продажу гарячих турів дуже короткий, на їх бронювання накладаються певні зобов'язання. Спочатку необхідно зробити запит оператору на резервування готелю та квитків на літак або інший вид транспорту в певні дні.
6
Далі, якщо туроператор підтверджує заброньований тур, що означає, що за вами закріплені місця в готелі і квитки на транспорт, необхідно оплатити його в короткі терміни. Відмовитися від зарезервованого вами туру вже неможливо, в іншому випадку доведеться відшкодовувати матеріальні збитки в розмірі ста відсотків вартості путівки. Тому жодна серйозна туристична компанія не укладає договору на гарячі путівки по телефону без отримання оплати від клієнта.
7
Замовляючи гарячі путівки, потрібно пам'ятати про те, що краще не зволікати з оплатою путівки і організацією поїздки до останнього дня, оскільки ви просто можете не встигнути зробити всі необхідні справи. В пошуках путівок звертатися потрібно тільки у відомі великі фірми і не гнатися за найдешевшою покупкою, інакше ви ризикуєте потрапити в руки до аферистів і залишитися і без відпочинку, і без грошей.
Зверніть увагу
Купити гарячу путівку можна і в тому випадку, якщо клієнт, який уже купив путівку, відмовився від неї з якихось причин за кілька днів до початку туру. Ще однією причиною виникнення гарячих путівок є популяризація нового, невідомого курорту. Щоб люди охочіше купували путівки на невідомий курорт, турагентство знижує ціни на путівки.
Корисна порада
Стаття про те, як купити гарячий тур. Ви потрапили на сайт Інтернет-магазину САМИХ Гарячих турів для Вас від ТА МОЯ ПЛАНЕТА а це означає Що Ви вже зібрали валізи і готові до подорожі. Активні дії. Визначтеся з країною. Краще було б, якби це була держава, що має безвізовий режим. Адже саме в такі країни найчастіше з'являються гарячі тури. Однак палаючі путівки іноді з'являються і серед турів в країни з візовим в'їздом, - наприклад, до країн Європи.