Як згорнути Outlook в трей.

Буває, що для роботи на комп'ютері необхідно використовувати одночасно декілька програм. Все це створює завантаженість робочого столу і самої панелі задач. Досить складно в цьому випадку шукати потрібні файли і користуватися всіма можливостями свого ПК повноцінно. Для більш комфортної роботи в ОС Windows передбачена можливість згортання програм в трей . Тобто на деякий час прибирати їх з панелі завдань, але в той же час залишати доступними до запуску в потрібний момент на тому місці, де зупинилася робота.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Outlook
Інструкція
1
Організувати згортання Outlook в трей можна кількома способами. Найбільш поширеними з них є зміни в реєстрі і звернення до властивостей самої програми Outlook. Щоб cвернуть Outlook в трей допомогою редагування реєстру, запустіть ресурс «Виконати». Для цього лівою клавішею мишки запустіть в меню «Пуск» на панелі задач папку «Виконати». Відкриється вікно з командним рядком.
2
До цього рядка впишіть ключ «regedit». Далі вам потрібно знайти в гілці редактора наступний запис: «HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice12.0Outlook Preferences».
3
Внесіть в знайдену рядок зміни наступного характеру: створіть «параметр DWORD», назвіть його «MinToTray» і надайте значення «1». В результаті цих дій ви отримаєте програму Outlook, яка буде відображається в правій частині екрану у вигляді значка, що нагадує червоний квадрат, згорнутого в трей .
4
Згорнути програму Outlook в трей ви можете також за допомогою функцій самої програми. Для цього наведіть курсор миші на значок програми Outlook в треї. Зробіть одинарний клацання правою кнопкою мишки на значку програми Outlook. Після чого відкриється меню програми. Знайдіть рядок «Приховувати згорнуте» і поставте навпроти неї галочку. Програма Outlook автоматично згорнеться в трей і буде відображається виключно там.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z7kCjNV_XUI
Зверніть увагу
Якщо вам потрібно, щоб пошта у вас завжди була відкрита при роботі з комп'ютером, то не заважала вам ще однієї іконкою в робочій панелі внизу (зазвичай панель знизу). Тепер, коли ви повернете програму Outlook 2010, то вона згорнеться в трей, а у вас буде більше вільного місця.
Корисна порада
Відкрийте властивості у щойно створеного ярлика і в поле Вікно виберіть Згорнуте в значок. Збережіть ярлик. Для запуску Outlook при запуску Windows необхідно скопіювати створений ярлик в папку «Автозапуску», для цього правою кнопкою миші - «скопіювати»: «пуск» - «всі програми» - «автозагрузка» права кнопка миші - «провідник» - і знову права кнопка миші «вставити».