Як позбутися від червоних щік. Як позбавиться від рубців і червоності на щоках.

Почервоніння шкіри обличчя - проблема, з якою стикаються багато. Червоність шкірних покривів зустрічається найчастіше на крилах носа і щоках , іноді на лобі. Найчастіше ця проблема пов'язана з тим, що кровоносні судини на цих ділянках обличчя бувають розширеними. Причина даного явища криється в порушенні роботи капілярів, алергічних реакціях або деяких інших захворюваннях. В останніх двох випадках необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.
Інструкція
1
Краснота щік, пов'язана з порушенням роботи кровоносних судин, зазвичай зустрічається у жінок у віці до сорока років. Систематичне почервоніння обличчя пов'язано із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, носоглотки або залоз внутрішньої секреції.
2
При постійній червоності щік протипоказані гарячі ванни, лазні, масаж обличчя і маски з парафіном. Також варто уникати вживання гострої та гарячої їжі і всього, що може викликати приплив крові до обличчя і розширення судин - довготривалого перебування на сонці, вітрі або морозі, активного втирання кремів в шкіру обличчя, розтирання рушником, умовно дуже холодною або дуже гарячою водою. Варто обмежити вживання гарячої кави, чаю, какао і алкогольних напоїв.
3
Оскільки шкіра обличчя дуже тонка і ніжна, слід протирати її спеціальними лосьйонами, взимку наносити жирний крем. У випадках подібного захворювання шкіри необхідно стежити за харчуванням, дотримуватися дієти.
4
Якщо почервоніння обличчя перейшла в купероз, і на щоках з'явилися постійні капілярні павутинки, необхідно звернутися до лікаря. Звичайно, можна тимчасово замаскувати проявилися сітки капілярів, але в такому випадку захворювання може розвиватися далі, захоплюючи все більші області обличчя. Сьогодні купероз можна вилікувати за допомогою фотоскопіі. Процедура ця абсолютно безболісна, ефект її видно відразу ж, а тривалість залежить від розмірів почервонілої області.
5
Всі фахівці дотримуються думки, що захворювання краще попередити, ніж лікувати. Як попередити розвиток купероза? Для того щоб уберегти шкіру свого обличчя, за нею треба добре доглядати: влітку користуватися кремами, що захищають від сонця, взимку наносити жирні креми, умивати шкіру обличчя спеціальними лосьйонами і тоніком, а також стежити за своїм харчуванням і станом здоров'я.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-MxeTXl4WQQ