Як вибрати опалювальний котел.

Як центральний елемент опалювальної системи заміського будинку або котеджу виступає опалювальний котел . Якщо ви хочете бути повністю впевненими у високій якості і надійності вашої системи опалення, поставтеся до вибору котла з усією ретельністю і увагою - це дозволить заощадити ваші кошти.
Інструкція
1
Визначте, які види палива ви можете використовувати при опаленні. Це залежить від доступності того чи іншого палива в районі вашого проживання. Справа в тому, що опалювальні котли можуть бути газовими, електричними, дизельними, а можуть працювати і на твердому паливі (вугілля, кокс, дерево).
2
Підрахуйте необхідну потужність котла. Котел при самих мінімальних затратах повинен повністю обігрівати ваше житло. Як правило, на 10 квадратних метрів площі будинку повинен припадати один кіловат потужності котла.
3
Однак така самостійна оцінка необхідної потужності є попередньою. Для точніших розрахунків зверніться до професіоналів, які зможуть точно підібрати характеристики опалювального котла з урахуванням особливостей вашого будинку.
4
Одна з тенденцій у використанні опалювальних котлів - їх універсальність і багатофункціональність. Останнім часом котли часто використовують не тільки за прямим призначенням, але і як джерело гарячого водопостачання. За рахунок такого розподілу функцій ви зможете істотно заощадити свої кошти. Враховуйте ці моменти при виборі конкретного устаткування, поцікавтеся можливістю його багатофункціонального використання.