Як зміцнити зап'ястя.

Проблема слабких зап'ясть хвилює багатьох людей. Хворобливі відчуття в зап'ястних суглобах часом просто не дають плідно працювати. Зміцнити зап'ястя допоможе правильна фізичне навантаження на них. Щодня виконуйте наведені нижче вправи, і поступово відчуєте, що больовий синдром в зап'ястя х йде.
Інструкція
1
Сядьте на п'яти, спину випрямити, руки витягніть перед собою. Робіть кругові рухи в зап'ястних суглобах за годинниковою стрілкою і проти по 10-15 разів. Руки напружте, випряміть їх в ліктях, долоні розкрийте і підійміть пальчиками вгору, немов намагаєтеся від кого - то захиститися. Потім опустіть долоньки, направивши пальці точно в підлогу. Повторіть дану вправу ще 10 разів.
2
Знову підніміть пальці вгору, максимально розчепірте їх. Уявіть, що у вас в кожній руці знаходиться по кулі, ви обхвачуєте їх пальцями. Максимально поверніть долоні в зап'ястних суглобах за годинниковою стрілкою до упору, потім проти. Зробіть по 25 скруток в кожну сторону.
3
Сядьте на підлогу, п'ятами упріться в підлогу, руки розташуйте за спиною. З вдихом повністю підніміть сідниці вгору, витягнувши все тіло в вигляді планки. Утримуйте положення не менше 1 хвилини. Потім трохи зігніть лікті і продовжуйте тримати позу ще 1 хвилину. З видихом сядьте на сідниці, витягніть руки перед собою, розслабте їх і небагато потрясите в зап'ястя х.
4
Відмінно зміцнює зап'ястя віджимання. Цю вправу можна робити з різних положень: упор ногами на коліна, упор на носочки, упор на піднесеність (наприклад, лаву). Варіант виконання вправи вибирайте в залежності від рівня підготовки, тобто, чим більш міцними будуть ставати зап'ястя , тим більш складний спосіб використовуйте.
5
Не нехтуйте також заняттями з гантелями. Встаньте прямо, витягніть руки, в долонях затисніть гантелі. Скрутіть зап'ястя вправо, потім вліво, ніби зображуєте пропелер. Виконуйте вправу 1-3 хвилини.
Зверніть увагу
Так, навіть в добре розгойдав стані вони не кидаються в очі своєю міццю, але саме від добре розвинених і накачаних зап'ясть залежить дуже багато. Якщо у вас будуть слабкі зап'ястя рук, то яким би ви сильно не були, робота зі штангою або гирею представлятиме для вас величезну проблеми. А тому, давайте ретельно розберемося з тим, як накачати зап'ястя рук.
Корисна порада
Як накачати зап'ястя? Кисті повинні бути розташовані на 60 градусів вище горизонталі у верхній точці вправи. Коли ви міцно стискаєте гантелі, ви втрачаєте можливість повністю розгинати зап'ястя. Як накачати зап'ястя правильно? Під час опускання гантелей, ви зможете помітити, що ваші зап'ястя можуть трохи розгортатися назовні, при цьому мізинці розходяться.