Як позбутися від пролежнів. синтоміцинова емульсія і гайморит.

Якщо ви доглядаєте за лежачим хворим, зробіть все можливе, щоб уникнути утворення пролежнів . Постарайтеся вчасно вжити заходів профілактики, щоб зменшити небезпеку. Пролежні найчастіше з'являються у сильно ослаблених людей, на тих ділянках шкіри, які піддаються постійному тиску, через що і порушується живлення тканин шкіри.
Вам знадобиться
  • 1) Зеленка, перманганат калію, марля, мазь Вишневського або синтоміцинова емульсія.
  • 2) 100 г рослинного масла, бджолиний віск.
  • 3) Вівсяна солома.
  • 4) Каланхое, бинт.
Інструкція
1
У початковій стадії утворення пролежнів уражене місце потрібно змастити зеленкою, після цього накласти марлеву пов'язку. Рану потрібно закрити стерильною серветкою, змоченою в розчині марганцівки. Пов'язку міняти не рідше трьох разів на день. Після того, як ранка почне очищатися, потрібно перейти на пов'язки з маззю Вишневського, левомеколем або синтомициновой емульсією.
2
Візьміть 100 грам рослинного масла і доведіть до кипіння на повільному вогні. Покладіть в масло невеликий шматочок бджолиного воску, розміром зі сливу і ретельно перемішуйте. Отриману мазь остудіть і змащуйте їй уражені ділянки шкіри. Незабаром пролежні заживуть.
3
Для лежачого хворого потрібен спеціальний матрац, який можна зробити самостійно, набивши його висушеної травою або вівсяної соломою. А під ліжко хворого ставте тазик з холодною водою, не забувайте міняти воду щодня.
4
Відмінно допомагає лікувати пролежні каланхое. Розріжте листя цієї рослини вздовж і прикладіть внутрішньою стороною до місць навчання пролежнів . Закріпіть лист каланхое за допомогою пластиру або бинта і залиште на ніч. Ця рослина допоможе незабаром затягнути рану.
Корисна порада
Основне правило лікування пролежнів - припинення постійного тиску на уражені ділянки шкіри, для цього потрібно перевертати хворого не менше 10 разів на день. Важливо стежити за тим, щоб натільна білизна хворого не мало грубих швів, і простирадла були застелені рівно, не утворюючи складки. Стежити за чистотою шкіри хворого, намагатися, щоб його тіло якомога менше стикалося з сечею та калом. Частіше міняйте натільну білизну хворого, попередньо обтерев тіло вологою тканиною або серветками, потім витерти насухо.