Як встановити мікрохвильовку.

Давно відомо, що вільне місце в квартирі швидко закінчується, доводиться щось пересувати, компонувати меблі, а щось і викидати. Недавно куплена мікрохвильова піч дозволить вам заощадити на вільному просторі кухні, якщо її встановити на кронштейни.
Вам знадобиться
  • Мікрохвильова піч, інструменти.
Інструкція
1
Перед тим як встановити піч, необхідно прочитати її інструкцію і з'ясувати, на яку частину печі припадає найбільший вагу. В деяких моделях вага розділений рівномірно, деякі виробники концентрують його біля дверей, щоб при її відкритті піч не рухалася.
2
Потім можна вибирати місце розташування печі у вас на кухні. Якщо це буде можливо, постарайтеся помістити піч не на стільниці, а на поличці біля стіни. Таке розміщення печі допоможе заощадити багато місця і залишити стільницю вільною. В магазинах сьогодні можна зустріти великий вибір полиць для СВЧ-печей. Поличку варто брати з довгими ніжками, т.к. піч буде нагріватися, а близьке розташування печі зі стіною, особливо покритої шпалерами, може викликати загоряння. Також можете вибрати повністю металеву полицю.
3
При установці і закріпленні її на поличці або кронштейнах, не забувайте про відстань до найближчих предметів, яка повинна бути не менше 10 см. Перед установкою печі бажано витягнути весь пакувальний матеріал зсередини, а також обертове блюдо. Піч необхідно встановлювати якнайдалі від предметів, які постійно нагріваються, або виробляють випаровування. Не варто забувати про вплив печі на магнітне поле інших приладів. Намагайтеся віддаляти від печі будь-яку побутову техніку.
4
Після установки печі на поличку або кронштейни, протріть сухою ганчіркою поверхню СВЧ-печі і включіть її в мережу.