Як відновити організм після куріння. Як організм відновлюється після куріння.

Після того як ви відмовилися від шкідливої пристрасті і кинули курити, необхідно дотримати певну програму з оздоровлення та відновити організм після куріння . Впоратися з негативними наслідками цієї згубної звички допоможуть наступні корисні поради.
Інструкція
1
Ви повинні максимально збагатити своєю щоденний раціон зеленню, свіжими фруктами і овочами. Виснажений курінням організм потребує насиченні вітамінами, адже нікотин практично повністю знищує вітаміни групи В і вітамін С. Також необхідно придбати таблетовані полівітаміни, які будуть відповідати вашій віковій групі.
2
Для заповнення запасу амінокислот і білка, щоранку натщесерце рекомендується випивати склянку молока, найкраще козячого. Воно володіє потужними протизапальними властивостями і добре захищає організм від різних інфекцій, а також запобігає запалення верхніх дихальних шляхів.
3
Під час куріння в організм е спостерігається великий дефіцит бета-каротину і вітаміну А. Ці вітаміни беруть участь в формуванні слизової бронхів і легенів, саме тому так важливо заповнити їх запас. Також потрібно постійно виводити з організм а шкідливі смоли, від яких можна позбутися за допомогою таких лікарських трав, як материнка і фіалка триколірна. З цих трав слід заварювати цілющий чай, з розрахунку однієї чайну ложку трави на склянку гарячої води.
4
Відновити організм після куріння , повернути колишню фізичну форму допоможуть тривалі прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом, поїздки за місто, активний відпочинок. В результаті фізичних навантажень поліпшується кровообіг, м'язи очищаються від продуктів розпаду тютюнових смол, поліпшується робота легких, прискорюється виведення шлаків і токсинів з організм а. Фізичне навантаження слід починати з самого мінімуму, поступово її збільшуючи.
5
Хороший терапевтичний і оздоровчий ефект дає відвідування басейну. Активні заняття плаванням не тільки сприяють відновленню систем і органів, а й повертають прекрасну фізичну форму.