Як встановлювати фільтр в акваріум. Як правильно встановити фільтр для акваріума фан 1.

Акваріум з рибками - це не тільки елемент домашнього декору. Давно доведено, що спостереження за поведінкою рибок, що плавають там, за склом, заспокоює і розслабляє. Таким чином, акваріум може грати роль засобу для зняття стресса.Фільтрація повинна бути в кожному акваріумі інакше рибки в брудній воді довго не проживуть. Фільтри очищають воду від неорганічних речовин, видаляють з води розчинені в ній органічні сполуки та інші речовини, забезпечують циркуляцію води і збагачують її киснем.
Інструкція
1
Процес установки фільтра залежить від його призначення і типу. А за місцем розташування фільтри для акваріумів ділять на зовнішні і внутрішні.
2
Внутрішні фільтри: Аероліфт - найпростіші пристрої, що піднімають воду в трубці за допомогою бульбашок, створюваних компресором. Такі фільтри практично повністю занурюють в акваріум, майже до самого дна. Аероліфт встановлюють в невеликих акваріумах, нерестових і вирощувальних для мальков.Стаканние фільтри. Пластиковий «стакан», що має всередині субстрат для фільтрації, кріпиться до електропомпа. Такі фільтри нерідко грають роль аераторів води.Многосекціонние внутрішні фільтри походять на короба, розділені на секції. Такі фільтри об'єднують в собі відразу декілька видів фільтрації. А кожній секції своя фільтрація. Такі фільтри кріпляться до стінок акваріума. Правда у них є істотний недолік - вони великі размерамі.Донние акваріуми встановлюють на дні акваріума. Пластина або кілька з'єднаних пластин кладуться на дно, засипаються піском. Донні фільтри зазвичай грають роль допоміжних фільтрів.
3
Зовнішні фільтри бувають багатосекційними і каністровимі.Каністровие фільтри встановлюються зовні акваріума і повідомляються з ним через шланги забору і повернення води. Дуже місткі. Підтримують всі види фільтрації. Деякі моделі оснащуються обогревателем.Многосекционные зовнішні фільтри дуже схожі з їх внутрішніми побратимами, тільки встановлюються вони поза акваріума.