Як зменшити родимку.

З давніх часів, люди надають рідних плям і родимок велике значення, містифікуючи причини їх виникнення та визначаючи по них свою долю в майбутньому за такими характеристиками, як форма, колір і місце розташування на тілі. Як зменшити або видалити родимку , якщо ви не хочете бачити її на своєму тілі?
Інструкція
1
Видалити родимку лазером. Це найбільш безпечний метод, який убезпечить чистоту і ефективність самого процесу. Як проводиться дана операція? Лікар робить місцеву анестезію в потрібній області і поступово лазером видаляє шар за шаром. Така операція триває близько п'яти хвилин, а час загоєння місця, де була родимка - близько двох тижнів.
2
Зменшити родимку електричним струмом (по-іншому, електрокоагуляція). Так само як і при видаленні лазером, відбувається досить високий термічний вплив високої частоти на шкіру в області родимки, за рахунок чого операція проходить швидко і безкровно.
3
Позбутися родимки радіохвилями (радіоножем). Операції при його допомозі досить ефективні і точні і можуть налаштовуватися залежно від виду новоутворення (доброякісне або злоякісне) на необхідну частоту хвилі. Операція проводиться під місцевою анестезією.
Зверніть увагу
Родимки бувають небезпечними і безпечними. До небезпечних родимок відносять папілломатозние невуси і ангіоми. Ось такі родимки потрібно видаляти, тому як вони можуть перерости в злоякісне образованіе.Какой б із способів вам не сподобався, перед операцією ви в будь-якому випадку повинні проконсультуватися з лікарем і не проявляти самодіяльності.
Корисна порада
Якщо ваша родимка почала приносити дискомфорт, і ви вирішили зменшити її в розмірах, пам'ятайте, що самостійно чіпати родимки не можна ні в якому разі. А взагалі, краще не зменшувати розмір родимки, а видаляти її повністю.