Як прибрати пляма на шпалерах. Як видалити плями з шпалер.

Прикро, коли не встигли в кімнаті доробити ремонт, і раптом з'явилося пляма . Але вихід є з будь-якої складної ситуації, і якщо скористатися деякими хитрощами, то і цю проблему можна вирішити.
Інструкція
1
Якщо у вашому приміщенні наклеєні вінілові шпалери, вам не складе великої праці видалити небажане пляма . Для цього використовуйте зубний порошок, змочений невеликою кількістю бензину (ацетону). Отриману суміш нанесіть на необхідну ділянку і дайте підсохнути, після чого зчистіть сухою ганчіркою. Після 2-3 процедур, пляма зникне.
2
Жирні плями з шпалер можна прибрати за допомогою крохмалю. Для цього водою розведіть невелику кількість крохмалю до консистенції кашки. Нанесіть отриману суміш на пошкоджену ділянку і залиште до повного висихання, після чого зметіть засохлий крохмаль щіточкою.
3
Бензин - найпоширеніший засіб по виведенню жирних і масляних плям, так як при попаданні його на пляма , жир розчиняється і вбирається в матеріал, який був змочений бензином, наприклад, ганчірочка.
Зверніть увагу
Будь-яке пляма на шпалерах можна вивести за допомогою таких засобів: бензин, ацетон, крохмаль, оцет, нашатирний спирт, гліцерин, спирт. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині або аптеці. Після обробки плям приміщення необхідно добре проветріть.Прі використанні хімічних засобів очищення плям, не забудьте надіти гумові рукавички, вони будуть додатковим захистом для ніжної шкіри рук.Во уникнути появи жирних і маслянистих плям на шпалерах, стежте за чистотою приміщення і не присувайте впритул меблі.
Корисна порада
Головна умова, при виведенні плям за допомогою бензину, він повинен бути чистим, без добавок. Перевірити це можна, крапнувши одну краплю бензину на білий листок паперу, якщо через 5 хвилин він висох, і на ньому не залишилося слідів, значить, такий бензин використовувати можна.