Як заклеїти чоботи.

Гумові чоботи зазвичай використовуються нами лише кілька разів на рік, наприклад, для походу на риболовлю чи в ліс за грибами. А ось текти дають частенько, оскільки ми розгулює в них не по канадській зелені, а по лісах та нетрями. От і виникає дилема - і грошей на покупку чобітків шкода, і в спеціалізовану майстерню йти не хочеться, так як там ремонт чобіт може обійтися якщо не дорожче, то нарівні з вартістю нового виробу. В цьому випадку раціональніше заклеїти чоботи самому.
Інструкція
1
Підготуйте все необхідне для роботи: напилок, шкурку № 60, трохи бензину або ацетону в пластиковій ємності, спеціальний клей для гуми, старі обрізки гуми або непотрібну гумове взуття, наприклад, калошу. Взуття вимийте від пилу, бруду і просушіть.
2
Виріжте акуратно латку зі старої гуми за розмірами проколу або розрізу на що вимагають ремонту чоботях. Склеювані сторони, як на чоботі, так і на підготовленої виправлення цієї, зачистите крупним напилком, а потім шкіркою або наждачним папером.
3
Обробіть зачищені місця склеюваних частин ацетоном або бензином, щоб знежирити їх.
4
Намажьте за допомогою пензлика або шматочка поролону обидві знежирені поверхні тонким шаром клею, підходящого для роботи з гумовими виробами. Залиште деталі для часткового висихання клею на 15-20 хвилин. Через позначений час нанесіть таким же чином другий шар клею.
5
Притисніть латку до ушкодженого місця, підтримуючи її зсередини пальцями однієї руки, а зовні - пальцями іншої. Постарайтеся зробити це з максимальним зусиллям, щоб забезпечити оптимально міцне зіткнення склеюваних деталей. Не використовуйте склеєну взуття протягом доби після проведених маніпуляцій.
6
Для того щоб маскувати вирізану латочку, можете згладити її поверхню, истончен її краї за допомогою наждачного паперу. При бажанні зафарбуйте латку спеціальною фарбою.