Як вилікувати ожиріння.

Актуальна і досить гостра проблема - ожиріння , яке приносить масу незручностей і комплексів, особливо молодому поколінню. Вилікувати ожиріння за місяць або два не вийде, на це потрібні роки. Але вага в період лікування почне поступово знижуватися в меншу сторону.
Інструкція
1
Ожиріння не завжди з'являється через надмірне вживання їжі. Зазвичай йому супроводжує гормональний розлад. Перш за все, сходіть в лікарню і здайте кров на гормони. Зверніться до ендокринолога або гінеколога, частіше спостерігаються збої саме в цих областях. Порушення гормонального фону засмучує роботу шлунково-кишкового тракту, і що б ви не робили, без відповідної терапії результат буде нульовий.
2
Після того, як ви пройдете курс коригування гормонального фону, ви зможете почати лікування безпосередньо основної хвороби. З медичних засобів існують лише два препарати: Ксеникал і Сибутрамін. Купити Ксеникал у вас вийде без проблем, а от з Сибутрамін у вас виникнуть певні складності. Його може виписати лікар, так як препарат пригнічує певні зони головного мозку, тим самим пропадає апетит. Але якщо у вас яскраво виражено ожиріння , доктор повинен дати відповідні призначення. На жаль, всі інші засоби для схуднення лише звичайні біологічно активні добавки і не можуть вилікувати серйозні проблеми.
3
Щоб посприяти швидкому зниженню зайвої ваги, дотримуйтеся низькокалорійної дієти і робіть кілька розвантажувальних днів на тиждень. Також не будуть зайвими і очищаючі клізми або прийом проносних засобів. У період схуднення пийте багато рідини і їжте фрукти, добре підходять цитрусові. Обмежте вживання їжі після 6 години вечора, а якщо ви лягаєте пізно, щоб не мучив голод, поїжте за 2 години до сну. Перестаньте їсти солодке і борошняне. Не забувайте контролювати свій стан і рівень гормонів хоча б раз в 2 місяці.
4
Ну і звичайно, організм повинен бути в тонусі. Займайтеся активними фізичними вправами, в яких задіяні всі групи м'язів. А краще, запишіться в спортивний зал, вам розроблять комплексну програму, яка швидко приведе вас в форму. Можете бігати вранці або ходити в басейн. Не зайвим буде і відвідування сауни: жар виводить токсини і покращує обмінні процеси, а також стимулює спалювання зайвих жирів.