Як годувати шотландську вислоухую.

Ви вирішили придбати кошеня шотландської вислоухой. Це зворушливе і важлива подія як для вас, так і для вашого майбутнього вихованця. У нього буде інша сім'я, а у вас - маленький друг і люблячий компаньйон. Безперечно, ваша відповідальність за нього як за живу істоту колосальна. Належний догляд, гігієна, прогулянки, всілякі профілактичні щеплення і звичайно, організація правильного харчування - ось неповний перелік майбутніх клопотів.
Інструкція
1
Включіть в раціон вашого малюка нежирні кисломолочні продукти. За усваиваемости на першому місці знаходяться сирки і кефір із серії дитячого харчування. Більш дорослого кошеня можете годувати сирком 0% жирності. Але сиром не захоплюйтеся - його надлишок призводить до підвищення жорсткості вовни тваринного і викликає підняття вух. А адже м'яка плюшева шерсть і висячі вуха - головні ознаки породи вашого улюбленця. Незбиране молоко краще не давати зовсім, воно викликає у кошенят розлад кишечника.
2
Пам'ятайте про те, що у кошеняти в окремій мисці завжди повинна бути чиста вода.
3
Годуйте вже підріс кошеня нежирним м'ясом, наприклад, пісної бараниною, кролятиною, куркою. Перед вживанням м'ясо ошпарьтеокропом або доведіть до кипіння і остудіть. Так ви будете впевнені в безпеці продукту. І виключіть свиняче м'ясо, так як воно може привести до смертельних захворювань вашого вихованця. Також запропонуйте вашому малюку відварні субпродукти. Але пам'ятайте, що їх потрібно давати не частіше 1 разу на тиждень. Рибу купуйте тільки морську і перед подачею вашому улюбленцю відварюйте її і звільняйте від кісток.
4
Не давайте кошеняті кісточки від птиці, адже вони гострі і можуть пошкодити стінку шлунково-кишкового тракту.
5
Обов'язково готуйте котику кашу і відварені овочі. Вони містять всі корисні вітаміни та мікроелементи. Додайте в овочі рослинне масло для кращого їх засвоєння.
6
І не перегодовуйте свого вихованця, тому що зайва вага кішки призводить до серйозних проблем зі здоров'ям.