Як зробити буклет в фотошопі. Як зверстати брошуру в фотошопі.

На жаль, не всі володіють навичками роботи в дизайнерських програмах, на освоєння яких часом не вистачає часу. Фотошоп, на відміну від професійних програм для макетування, одна з тих, якою володіє більшість користувачів комп'ютера. І якщо ви хоча б трохи володієте її основами, то вам буде неважко зробити буклет , а також інші нескладні речі - диплом, грамоту, вітального листа або листівку. Головне, мати посидючість і трохи фантазії.
Інструкція
1
Буклет, як і інші друковані вироби, несе в собі інформацію про організацію, якихось послугах, визначеному проекті або заході. Тому макетування буклет а починається зі збору інформації для нього. Це фотографії, логотип і контактні дані організації, текст, якого в буклет зазвичай входить одна, максимум дві, сторінки.
2
Особливе значення в буклет е грає фон, який задає колірне настрій всьому виробу. Якщо у вас виникають проблеми з вибором фону, що буває у новачків нерідко, краще подивитися готові буклет и, що знаходяться під рукою, або знайти приклади на сайтах видавництв, і, таким чином, визначитися з потрібною вам кольоровою гамою . Після чого вам буде легше підібрати фотографії для фону.
3
Макет буклет а розміщується на двох сторінках - зовнішньої і внутрішньої, які в фотошопі робляться в двох різних файлах. Робота над кожною з них починається зі створення документа формату А4, альбомний формат. На чотири сторони сторінок напрямними відсікаються по 5 мм - це краю, які не потрапляють в область друку на принтері і надалі можуть бути відрізані. Також напрямними робоча площа сторінок ділиться на три однакових колонки.
4
Середня та права колонки зовнішньої сторінки - це свого роду «обкладинка» буклет а, які оформляються в більш яскравих тонах. При цьому права - лицьова, а середня - зворотна сторона. Лицьова сторона повинна містити головну інформацію буклет а - логотип і найменування організації, назва, центрове фото, при необхідності внизу по центру розташовуються рік і місце випуску. На звороті обкладинки зазвичай відображається контактна інформація організації. Ліва колонка зовнішньої сторінки буклет а тематично більше відноситься до інформації на його внутрішньому розвороті і може містити проблематику або актуальність його теми, а в деяких випадках підсумок основного матеріалу.
5
Внутрішня сторона буклет а містить повне розкриття його тематики і складається з тексту, шрифтом не менш друга кегля, і фотографій, розміри яких бажано робити однаковими. Для полегшеного сприйняття інформації текст можна розділити на розділи і очолити їх невеликими заголовками.
6
Коли весь матеріал розташувався на сторінках майбутнього буклет а, прийшла пора вивести його на чорнову друк, обрізати при необхідності краю і скласти. На папері в складеному вигляді буде видно всі недоліки, в тому числі і орфографічні помилки.
7
Текст повинен бути легким для читання і нести корисну інформацію - занадто дрібний нікого не зацікавить, а недолік їжі для роздумів не залишить в пам'яті читачів гарного враження. Матеріал, особливо текстової, повинен розташовуватися по центру кожної з колонок, тобто знаходитися на рівній відстані від ліній згинів і країв листа. Також негарно виглядають фотографії на самому краю і на згинах буклет а.
8
Виправивши свої недоліки, покажіть ваше художество кому-небудь, напевно знайдеться ще пара зауважень, побачених свіжим поглядом. І тільки після того, як ваш буклет придбав вид видання, яке подобається вам і оточуючим, його можна пускати в чистову друк.