Як блокувати дзвінки.

Часто виникає бажання позбавитися від різних абонентів. Блокування дзвінків дозволяє заборонити дозвон на ваш номер. Відмінно впорається з цим завданням програма SmartBlock. Вона забезпечить блокування не тільки вхідних дзвінків, але і SMS-повідомлень. Користувачам надається можливість створення "чорного" списку. На даний момент часу інформаційні технології дозволяють використовувати програму практично кожному користувачеві. Тільки потрібно правильно налаштувати.
Вам знадобиться
  • телефон, програма SmartBlock
Інструкція
1
Установлюєте програму SmartBlock.
2
запускаються.
3
Відкриється вікно "Пуск". Виберіть місце для установки на вашому комп'ютері.
4
Вибираєте графу "Пристрій", і ставите галочку.
5
Дистрибутив SmartBlock можна завантажте з сайтів розробників. Також його можна встановити через ПК, підключившись попередньо через кабель.
6
На екрані з'явиться графа "Програми". В даному меню ви знайдете все значки і ярлики.
7
Повністю підтверджуєте процес установки, погоджуючись з усіма пунктами. Через кілька секунд з'явиться робоче вікно програми. Ви побачите список, що складається з пунктів "Black List" ну і "White List".
8
В розділі "Block" ви налаштовуєте блокування дзвінків або повідомлень. Це вже робиться по вашому розсуду. Галочками відзначайте цікавлять вас пункти. Всі процедури займуть у вас не багато часу.
9
Натискаєте "Menu", і задаєте ім'я з номером телефону "Name" і "Phone". При необхідності можна історію заблокованих дзвінків переглядати повністю. мається фільтрація, яка позбавляє від повідомлень. Блокування може включатися на певний час, який теж задається в полях "Start" і "End Time".
10
Завдяки простій програмі SmartBlock можна уникнути спілкування з надокучливими абонентами. Налаштування працюють четкоі і без перебоїв. Інтерфейс написаний доступною мовою. в цілому можна сказати, що питань з блокуванням зконков більше не виникне.