Як зробити гарний браслет. зав'язати красиво браслет на годиннику.

Красивий браслет зовсім не обов'язково купувати в магазині, адже його можна зробити своїми руками. В цьому випадку ви можете проявити фантазію і розробити ту прикрасу, про який ви давно мріяли. Головне - запастися терпінням, хорошим настроєм і необхідним матеріалом.
Інструкція
1
Браслет з бісеру. Купуйте кілька пакетиків бісеру, підготуйте лісочку, міцну нитку або дріт для основи і кріплення. Знайдіть готову схему плетіння в інтернеті або журналах. Наприклад, для того щоб вийшли сердечка з бісеру, необхідно паралельно нанизувати бісер на дріт, у якої два кінця, то є дві бісерних голки. На одне сердечко потрібно 25 см дроту, так що розрахуйте правильно розмір вашого зап'ястя.
2
Браслет зі шкіри з монетами. Виріжте з шкіри вузький шнурок і зробіть по краях в ньому прорізи. Дані прорізи необхідно використовувати в цілях кріплення браслет а. Ви можете через них протягнути кінці нитки, які можна буде зав'язати, або зробити маленькі кружки для вставки кнопки. Тут, вирішувати вам. Тепер підберіть маленькі монети блискучі, це можуть бути п'ятикопієчні або десятикопеечную монетки. Візьміть стійкий клей і на шкірі зробіть ряд маленьких крапель клею. Потім на кожну краплю покладіть монету і зверху придавите чимось важким, щоб монета міцно «скріпи» з шкірою. Таким чином, ви отримуєте в результаті блискучий браслет з мідних і срібних монеток.
3
Браслет з черепашок. Зберіть на березі моря кілька черепашок і зробіть в кожній по маленькій дірочки, щоб через них протягнути міцну волосінь. Для найкращого ефекту зберіть черепашки різні за кольором і формою. Кожну мушлю розфарбуйте блискучим лаком для нігтів. Як тільки ви протягнете через ракушки волосінь і зав'яжете її кінці, ваше зап'ясті руки прикрасить воістину морської браслет .