Як відновити адміністратора. графа видалення пароля адміна.

Зміна пароля користувача або відновлення адміністраторських прав вважається постійною проблемою, яка завжди встає перед користувачем персонального комп'ютера. На даний момент часу користувачі часто ставлять паролі адміністратора на запуск операційної системи. Однак багато хто забуває свої дані і не можуть зайти. Щоб такого не виникало, варто дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, програма Windows Admin Password Hack
Інструкція
1
Перший спосіб є стандартним, оскільки грунтується на практичному застосуванні панелі управління операційної системи Windows XP. Вам необхідно пройти по певним командам ОС. Натисніть "Пуск". Далі перейдіть в "Панель управління" і натисніть графу "Облікові записи користувачів". Там ви зможете поміняти, видалити або створити пароль. Все залежить від вашого завдання.
2
Наступний спосіб більш простий і швидкий. Вам просто необхідно набрати комбінацію "Ctrl + Alt + Delete" і вибрати пункт "Зміна пароля". Це найоптимальніший спосіб зміни пароля.
3
Якщо вам необхідно видалити або відновити пароль адміністратора , скористайтеся програмою Windows Admin Password Hack.
4
Скачайте в інтернеті дану програму. Файл iso просто відкрийте за допомогою безкоштовної утиліти Daemon Tools.
5
Після заповнення всіх полів, а саме «ім'я користувача», «увійти в», «старий пароль», «новий пароль», «підтвердження нового пароля», заходите в BIOS, і виставляєте завантаження з CD.
6
У вікні, введіть необхідний пароль адміністратора . Після цього назад повертаєте завантаження з жорсткого диска. Далі вводите той пароль, який вводили хвилину тому. На даний момент часу це найоптимальніший спосіб відновлення адміністратора .
Адмін (він же - адміністратор) групи на сайті "ВКонтакте", її творець, має право видалити когось із інших адмінів. А також з легкістю відновити його на своє робоче місце.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, наявність групи, в якій ви є керівником.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт «ВКонтакте» на свою сторінку. В меню зліва виберіть опцію «Мої групи» і виберіть зі списку потрібне співтовариство, в якому ви є адміністратором. Далі під аватарки групи (головна фотографія, яка перебуває з боку сторінки) знайдіть опцію «Управління співтовариством». Клікніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. Перед вами відкриється сторінка редагування.
2
У верхній частині сторінки знайдіть вкладку «Учасники» і натисніть на неї один раз. Через кілька секунд відкриється список всіх передплатників вашої групи. Якщо «розжалуваний» адмін знаходиться серед них - вам достатньо знайти його і натиснути під його ім'ям (ніком) опцію «Призначити керівником». Після цього пройдіть на основну сторінку групи і переконайтеся, що обраний людина занесений в список адміністрації.
3
Якщо віддаленого адміна немає у списку учасників групи, знайдіть його попередньо у себе в друзях. Скопіюйте посилання на його сторінку в адресному рядку браузера, виділивши що з'явилися там символи мишкою. Потім пройдіть в «Управління співтовариством», потім в «Учасники». З правого боку сторінки знайдіть опцію «Керівники» і клікніть по ній один раз. Праворуч від списку керівників знайдіть пусте віконце, позначене написом «Ви можете знайти людину на ім'я або вставити посилання на його сторінку ВКонтакте». Вставте посилання в цей рядок і натисніть кнопку «Знайти».
4
Коли людина буде знайдена, з'явиться невелике вікно. У віконці поставте галочку в рядок «Адміністратор групи», введіть назву посади (вона може бути жартівливій, наприклад, «права рука») і клацніть по кнопці «Призначити». Пройдіть на основну сторінку групи і перевірте список керівників. Якщо все вийшло, то відновлений адмін буде відображений.