Як зв'язати собаці одяг. лоток для псів.

Стаття призначена для тих, хто хоче одягнути свого вихованця. У ній докладно розповідається про те як і який светр можна пов'язати собаці. Розглядаються пункти від вибору матеріалу, закінчуючи, покроковою інструкцією створення виробу.
Вам знадобиться
  • Бажання пріодеть вашого вихованця, трохи фантазії, вміння в'язати на спицях і трохи ниток
Інструкція
1
Все господарі люблять наряджати своїх вихованців. Найзручніша для них одяг - трикотажна, і бажано без всяких застібок. Наприклад - джемпер, або світер.Сначала визначимося з видом вироби, що ми в'яжемо спортивний джемпер з капюшоном, класичний з коміром або з сорочкові комірцем.
2
Визначимося з яких ниток ми в'яжемо товстих або тонких, виходячи з цього, розраховуємо кількість петель. Наприклад я в'яжу своєму улюбленому тієї - тер'єрові з товстих ниток (в 4 ниточки). Набираю для джемпера з капюшоном 52 петлі (36см - обхват грудей), для простого светри 36 петель, щоб спокійно пролізала голова (24см по окружності).
3
Починаємо в'язати: Капюшон на двох спицях - гумкою 1х1 (приблизно рядів 30 для тоя), далі з'єднуємо і в'яжемо в кругову, спочатку гумкою рядів 6-8 (на довжину шиї), потім гладдю перехід на грудку ряду 3- 4. Для светри в'яжемо горлечко по довжині шиї в кругову, а далі переходимо на грудку, додаючи по 1 петлі на кожній спиці (краще врозкид). Для сорочкового комірця - воріт покороче, комірець в'яжемо, набираючи петлі ворота.
4
Закриваємо по 4 см на пройми для рукавців на передні лапки з проміжком 8 см на грудку. Проміжок пров'язуємо 21 ряд, а спинку 12 рядів і все з'єднуємо. Довязивайте джемпер до бажаної довжини, не забувши в ув'язненні провязать гумку 3 - 4 см.Рукава від 16до 30 петель в кругову (залежно від бажаної ширини) рядів 16 (теж залежить від бажаної довжини) .Капюшон треба зшити, і при бажанні обв'язати гачком , можна зробити невелику пензлик на капюшоні. Можна дов'язати іншим кольором брючки.