Як вибрати стайлер.

Стайлер - один із засобів по догляду за волоссям, яке має бути у кожної дівчини. Стайлер допоможе виглядати стильно і власницям неслухняних кучериків, і дівчатам з прямим волоссям . Але спочатку потрібно правильно вибрати цей прилад, щоб потім не довелося шкодувати.
Інструкція
1
За допомогою стайлера в домашніх умовах можна створювати стильні і ефектні зачіски. Його використання зробить ваші волосся більш блискучими. Так як стайлер пригладжує лусочки волоса, волосся відображає більше світла і краще блищить.
2
Стайлер и для волосся діляться на дві групи. Найбільш дешеві з них мають металеві пластини. Дорожчі стайлери мають пластини з тефлоновим, турмаліновим і керамічним напиленням. Стайлер и для волосся з такими пластинами менше травмують волосся. Металеві пластини при нагріванні перепалюють волосся, висушують їх, з'являються посічені кінчики. Використання різних покриттів на поверхні пластин стайлера мінімізує негативні наслідки для волосся. Пластини з покриттям дозволяють уникнути перегрівання волосся, забезпечують більш плавне ковзання стайлера по волоссю. Турмалінове покриття іонізує волосся, нейтралізує статичну електрику, робить волосся більш шовковистим. Керамічне покриття сприяє більш рівномірному розподілу тепла.
3
Багато стайлери комплектуються додатковими насадками для створення завитків, гофрованих локонів. За допомогою таких насадок можна створювати складні вечірні зачіски, робити гарячу завивку волосся. Існують стайлери, які можна брати з собою в поїздки, так як вони працюють від батарейок.
4
Стайлер и бувають професійними та непрофесійними. Перші мають пристосування для точного налаштування температури, що полегшує роботу з волоссям, зводить до мінімуму перегрівання волосся. Як правило, волосся мають неоднакову структуру. У коренів вони сильніші, ближче до кінчиків - ослаблені, пересушені. В такому випадку використання різної температури стайлера просто необхідно. Професійні стайлери швидко нагріваються, багато з них дозволяють укладати вологе волосся.
5
Якщо у вас довге волосся, вибирайте стайлер з широкими пластинами. Якщо ж волосся коротке, зверніть увагу на вузькі пластини. Також не забувайте про потужності стайлера: чим вона більше, тим швидше буде нагріватися прилад. Укладання, зроблена більш потужним стайлером, протримається набагато довше - до трьох днів. При покупці стайлера не забудьте придбати серію засобів, призначених для гарячої укладки. Ваше волосся завжди будуть блискучими, а зачіска - стильною і ефектною.
Корисна порада
При регулярному використанні стайлера не забувайте користуватися масками для волосся; Якщо ви не схильні до частих змін образу, здобувайте стайлер без насадок для завивки.