Як заплести волосся середньої довжини. Як заплести красиво волосся на среднею довжину, технологія, фото.

Вважається, що косу можна сплести тільки з довгих і густого волосся. Тоді вона виглядає красиво. Ті ж, у кого волосся не дуже довгі, дуже часто вибирають інші зачіски, думаючи, що коса їм не піде. Тим часом є кілька варіантів коси, для якої необхідні саме волосся середньої довжини.
Вам знадобиться
  • Гребінець
  • Заколка, гумка або стрічка
Інструкція
1
Заплетіть французьку косичку. Зачешіть волосся тому. Якщо є чубчик, можна її залишити. Спереду від основної маси волосся відокремте три невеликі пасма і почніть плести косу. Коли пасмо, яка спочатку була справа, виявиться зліва - відокремте з лівого боку невелику пасмо і приєднайте її до цієї пасма. Те ж саме зробіть з іншого боку. Таким чином вплітає пасма доти, поки всі волосся не опиняться в косі. Решта волосся закріпіть гумкою або шпилькою. Можна заплести їх і в косичку ззаду, прикрасивши стрічкою з бантом.
2
Можна сплести і дві коси по типу французької. Розділіть волосся на дві рівні частини прямим проділом. Почніть плести першу косичку, захопивши з правого боку від чола 3 пасма. Поступово вплітає в косу решта волосся , відокремлюючи їх від маси невеликими пасмами збоку і від проділу. Точно таким же чином сплетіть другу косу.
3
На основі французької кіски робиться і зачіска «вінок». Почати її можна від потилиці. Розділіть волосся на дві частини. Від правого боку відокремте 3 пасма і почніть плести, поступово захоплюючи інші пасма зверху і знизу. . Закінчите косу у потилиці. Залишилася пасмо можна заховати під косу і заколоти невидимками. Але можна залишити і завити хвіст, закріпивши його шпилькою.
Корисна порада
Перед тим, як плести косу, не забудьте як слід розчесати волоси.Старайтесь відокремлювати рівні по товщині пасма.