Як зняти пароль з жорсткого диска. утиліти для зняття пароля з жорсткого диска.

Зняття пароля на жорсткому диску і BIOS ноутбука є досить поширеною проблемою, з якою користувачі часто стикаються. Є кілька способів (утиліт), які можуть допомогти зняти пароль . На даний момент часу багато утиліти користуються популярністю у вирішенні даної проблеми. Щоб виправити дану ситуацію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Якщо ви поставили пароль і забули його, дані програми будуть вам корисні: BIOS_PW.EXE (18KB) для зняття пароля на BIOS компьютера.HDD_PW.EXE (18KB) для зняття пароля з жорсткого диска.
2
Далі про розблокування пароля. Для початку вам потрібно дізнатися код помилки.
3
Для цього при завантаженні натискайте "F2" і три рази набирайте невірний пароль .
4
Далі система видасть "System Disabled [12345"].
5
Запускаєте додаток MS-DOS.
6
Далі у DOS-вікні вибираєте ім'я програми.
7
Вводите через пробіл код помилки з п'яти цифр, який видає ноутбук при невірно набраному паролі.
8
Додаєте через пробіл цифру 0.
9
Тепер натисніть "Введення". Програма надасть вам кілька паролів. З них один повинен підійти до Біосил.
10
Після того, як введете паролі на BIOS або HDD, не забудьте їх змінити на нові.
11
В тому випадку, якщо ви спробуєте виконати вище описані дії на 64-бітної платформі, можуть виникнути труднощі.
12
Система видасть, що неможливо запустити утиліту або компонент, так як програма не сумісна з 64-розрядної версією. Рішення досить просте.
13
Скачуєте DOSBox з сайту розробника, встановлюєте і запускаєте.
14
Спочатку змонтуйте диск C. Зробити це можна наступною командою: "mount cc:/".
15
Далі знову при завантаженні натискайте "F2", і три рази набирайте невірний пароль .
Функція пральний захисту сучасних вінчестерів дозволяє захистити вміст накопичувача без реального шифрування даних методом обмеження доступу. Використання безкоштовної утиліти MHDD, призначеної для виконання різних операцій з вінчестерами комп'ютера, може допомогти у вирішенні проблеми зняття пароля.
Вам знадобиться
  • - MHDD
Інструкція
1
Ознайомтеся зі схемою роботи функції парольного захисту вінчестера: - доступ до накопичувача може бути захищений високим (High) або максимальним (Maximum) рівнем пароля; - користувальницький рівень захисту може бути виставлений за допомогою додатка MHDD; - встановлений виробником вінчестера майстер -пароль може бути тільки змінений; - використання майстер-пароля дозволяє розблокувати вінчестер тільки при високому рівні захисту (High); - при максимальному рівні захисту (Maximum) розблокування вінчестера можлива тільки при використанні користувацького пароля; - при максимальному рівні захисту (Maximum) і відсутності користувальницького пароля розблокування вінчестера може бути виконана тільки методом знищення всієї інформації за допомогою АТА-команди Security Erase Unit і підтвердження процедури майстер-паролем.
2
Визначте встановлений рівень захисту за допомогою утиліти MHDD в процесі ідентифікації вінчестера (функціональна клавіша F2) b скористайтеся командою PWD для установки користувальницького пароля. Дана дія автоматично використовує високий (High) рівень захисту.
3
Використовуйте команду UNLOCK в програмі MHDD і вкажіть свій пароль користувача у відповідному полі розділу User Password для виконання операції розблокування вінчестера.
4
Виберіть команду DISPWD і введіть свій пароль користувача у відповідному полі розділу User Password для заборони функції парольного захисту вінчестера або використовуйте майстер-пароль (якщо він не змінювався) для виконання потрібних операцій.
Корисна порада
Відомі майстер-паролі: - 32 пропусків - для вінчестерів Fujitsu, Hitachi, Toshiba; - Seagate, доповнене прогалинами до 32 символів - для вінчестерів Seagate; - Maxtor INIT SECURITY TEST STEP, доповнений пропуском до 32 символів - для вінчестерів Maxtor; - 32 символу t - для вінчестерів Samsung; - WDCWDCWDCWDCWDCWDCWDCWDCWDCWDCWD - для вінчестерів Western Digital.