Як виростити брови. відрощування брів в домашніх умовах.

У моді знову природні і густі брови , ще б пак, адже вони роблять обличчя таким виразним! Брови є однією з найпомітніших частин будь зовнішності, так що за ним потрібен ретельний і правильний догляд - і тоді вони будуть радувати вас своєю густотою. Отже, починаємо відрощувати брови !
Інструкція
1
Для початку усвідомте, що з бровами треба звертатися делікатно. І про це частенько забувають, катуючи їх гарячою водою і милом, спіртосодержащимі лосьйонами і іншими достатньо агресивними субстанціями. Отже, відтепер привчіть себе змивати макіяж тільки м'якими поживними засобами, які будуть м'яко очищати і пом'якшувати кожен волосок.
2
Для активного росту брів важливий масаж м'якою зубною щіткою або гребінцем для вій. Щоб підсилити дію масажу, використовуйте масляні склади. Ви можете знайти деякі з них в магазинах, проте приготувати свої теж досить просто. Найвідомішими помічниками для росту брів є касторове і реп'яхову олію. На їх основі і варто готувати поживні суміші. Ви цілком можете наносити їх в чистому вигляді, проте при додаванні деяких інших надзвичайно цікавих елементів, ви посилити ефект. До них відносяться: масло жожоба, масло виноградних кісточок, вітамін Е і масла абрикоса або персика. Всі перераховані вище складові зміцнюють волоски і захищають їх від випадання.
3
Прибігайте до деяких хитрощів і використовуйте будь-яку можливість підживити брови . Наприклад, під час прийняття душу наносите на них кондиціонер для волосся і залишайте на пару хвилин - це покриє ваші брови захисної пленочкой і захистить їх від негативних наслідків довкілля.
4
Звичайно, для того, щоб ваші брови придбали ідеальну і потрібну форму, потрібен час. Однак не варто хапатися за пінцет, як тільки ви помітите нерівно отрастаюшіе волоски: поки не виросли нові, акуратно підмальовувати брови легкими штрихами олівця натурального кольору, надаючи їм бажану форму.