Як зробити маску кішки.

Для карнавалу можна знайти шикарний костюм з безліччю деталей. А можна обмежитися однією тільки маскою. Якщо зробити її своїми руками з проявом фантазії, то можна затьмарити навіть самі незвичайні костюми.
Вам знадобиться
  • щільний папір, гумка, фарби, штучне хутро, фантазія
Інструкція
1
Вас запросили на костюмовану вечірку, а купувати або шити костюм зовсім немає часу? Не впадайте у відчай, вам не доведеться відмовлятися від запрошення. Можна зробити маску, наприклад, кішки, прикріпити ззаду хвіст, і всі зрозуміють, кого ви зображує.
2
Зараз в інтернеті можна знайти викрійки масок на будь-який смак. Ви можете роздрукувати вже готову викрійку або, за зразком, намалювати свою власну заготовку на щільною бумаеге. Однак товстий картон лечше не брати, т.к. він може ламатися. Акуратно виріжте майбутню маску. З боків зробіть дві маленькі дірочки, до яких прикріпіть тонку гумку. Розфарбуйте маску яскравими квітами, не забудьте зробити прорізи для очей і рота.
3
А тепер найцікавіше. Потрібно прикрасити вашу маску, і тут ви можете дати простір своїй фантазії. Вусики можна зробити з тонкого дроту, зігнувши її забавною спіралькою. На вушка можна приклеїти шматочки штучного хутра або вовняні ниточки пучком, що зображують пензлики, як у рисі. Можна розріз очей обклеїти яскраво-зеленими стразами або паєтками - щоб підкреслити, що очі у вашої кішки покладеного болотного кольору. Фантазуйте, імпровізуйте, і на костюмованої вечірці ви не загубитися в натовпі банальних масок! А тепер найцікавіше. Потрібно прикрасити вашу маску, і тут ви можете дати простір своїй фантазії. Вусики можна зробити з тонкого дроту, зігнувши її забавною спіралькою. На вушка можна приклеїти шматочки штучного хутра або вовняні ниточки пучком, що зображують пензлики, як у рисі. Можна розріз очей обклеїти яскраво-зеленими стразами або паєтками - щоб підкреслити, що очі у вашої кішки покладеного болотного кольору. Фантазуйте, імпровізуйте, і на костюмованої вечірці ви не загубитися в натовпі банальних масок!
Корисна порада
Якщо додасте до маски і хвосту ще й рукавички з "кігтиками", то костюм буде вже зовсім закінченим.
У Венеції було мало кішок, через це до них ставилися з великою повагою і в підсумку присвятили їм карнавальну маску . В ті часи ходила легенда про те, як людина приїхала з Китаю до Венеції без гроша в кишені, але з котом. Незважаючи на те що кіт був старим і немічним, він переловив всіх мишей в палаці, чим здивував і порадував дожа. У підсумку кіт залишився жити в Венеції, а господар поїхав в Китай багатієм.
Вам знадобиться
  • Для того щоб зробити маску кота вам знадобиться: щільний папір (для креслення, на крайній випадок можна взяти картон або альбомні листи), клей, ножиці, трошки кольорового паперу.
Інструкція
1
Для вашої маски потрібно два аркуші А4 - один на вушка і один на мордочку. Почніть з мордочки. Приборкаєте довжину листа на 7-8 сантиметрів, щоб мордочка кота не вийшла дуже витягнутою. Зробіть розріз посередині листа приблизно на його третину, а також надрізи вбік на кілька сантиметрів.
2
Вістрям ножиць проведіть лінії від кінця надрізу до лінії брів і зробіть загини. Переверніть вашу маску на зворотну сторону і проведіть кінчиком ножиць, трохи відступивши від згинів, після чого загніть їх.
3
Розрізи на підборідді накладіть один на одного так, щоб вийшов ніс і приклейте. Позначте точки для очей і виріжте для них отвори.
4
Маркером намалюйте вії. Виріжте ніс з кольорового паперу у вигляді сердечка, за допомогою краю стола створіть невеликий вигин і приклейте. З тонко нарізаних смужок зробіть «завивку» і приклейте вуса і язичок.
5
Закруглите кути верхньої частини вашої маски. Другий аркуш паперу складіть навпіл і виріжте вуха. За допомогою краю стола загніть вуха і приклейте їх. Маска готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KLNUCf9kRlk