Як тримати лижні палиці.

Займайтеся активними видами спорту - це завжди корисно для здоров'я. Якщо зараз зима, виберіть прогулянки на лижах. Підберіть правильний одяг для лижних прогулянок, самі лижі, взуття і звичайно ж, лижні палки . І якщо з лижними черевиками і комбінезонами все зрозуміло, то думки про те, як тримати лижні палки , відвідує людської уми досить часто.
Інструкція
1
Купуйте палки , які вам по довжині доходять до пахв. Короткі або надто довгі палки будуть незручні у використанні. У хороших лижних палиць повинні бути наконечники, кільця, ремені для рук, які повинні регулюватися.
2
Якщо ви новачок в катанні на лижах, то для початку просто пройдіться з палицями, не спираючись на них, тримаючи їх за середину. Ця вправа допоможе вам звикнути до лижних палиць і відчути їх невелика вага.
3
Навчіться далі правильно тримати лижні палки . Для цього просуньте руку знизу в петлю, а верхні кінці петлі притисніть долонею до палиці. Так вашій руці буде зручно тримати рукоятку лижних палиць.
4
Чи не розставляйте широко палки і не виносьте їх далеко вперед при ходьбі на лижах або швидкісній їзді. Коли відштовхуєтеся за допомогою палиць, руки повністю разгибайте в ліктьових суглобах. При підйомі на піднесеність палки ставте за лижами і спирайтеся на них.
5
При спуску з гори палки тримайте ззаду на вазі або під пахвами. Якщо лижні палки будуть попереду вас, ви просто можете наштовхнутися на них. Якщо щось у вас пішло неправильно, і ви падаєте, постарайтеся до приземлення на землю взяти обидві палки в одну руку. І бажано в ту, на яку ви не впадете.