Як дізнатися тип системи. Як дізнатися тип операційної системи.

Операційна система (ОС) є невід'ємною частиною працюючого комп'ютера, при цьому на більшості з них встановлені різні версії операційної системи Windows, особливо це стосується комп'ютерів звичайних користувачів. При цьому нові програми, які встановлюються на комп'ютер, часто мають обмеження, пов'язані з версією операційної системи . Яким же чином можна дізнатися тип Windows, встановленої на комп'ютері?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Windows (XP, Vista, Windows 7), мінімальні навички по роботі з комп'ютером.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач за допомогою лівої клавіші мишки. У меню, знайдіть рядок «Настройки» і наведіть на неї курсор миші. У спливаючому меню, яке з'явиться в цей момент, клікніть по елементу «Панель управління». В ОС Windows Vista і Windows 7 цей пункт розташований безпосередньо в меню «Пуск».
2
У вікні «Панель управління» знайдіть рядок «Система». Встановіть на неї курсор і натисніть «Введення».
3
У вікні, яке називається «Властивості системи », виберіть вкладку «Загальні». При цьому у верхній частині вікна відобразиться тип і повна назва версії операційної системи .
4
Нижче в цьому ж вікні розташована рядок, в якій зазначена розрядність операційної системи (32 або 64), обов'язково запам'ятайте цю характеристику, вона дуже часто має значення при виборі тієї або іншої версії нової програми або драйвера.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлена якась тестова утиліта, наприклад, програма AIDA64, дізнатися версію операційної системи можна з її допомогою. Для цього потрібно запустити програму і вибрати в меню справа пункт «Операційна система». У лівій частині вікна відобразиться докладна інформація про встановлену версії Windows.
Будинки типових серій мають однакові властивості, тому при покупці квартири зручно знати серію і тип будинку, щоб зорієнтуватися по планувань квартири і конструктивним особливостям будинку.
Вам знадобиться
  • - фотографія будинку
Інструкція
1
Поки ще ведуться будівельні роботи та роботи з облаштування прибудинкової території, на в'їзді на територію будівництва варто щит, де вказано, який серії і якого типу будинок буде побудований.
2
В інтернеті є сайти, що дозволяють дізнатися серію будинку за адресою. Для цього зайдіть на такий сайт, введіть який Вас адресу і отримаєте серію будинку. Природно, охоплені ще не всі адреси, але на таких сайтах можна зробити пошук по параметрам, вказавши поверховість будинку, приблизний рік будівництва та інші параметри для підбору можливих серій.
3
Знаючи, як виглядає будинок, можна просто переглядати дошки оголошень з нерухомості або сайти, присвячені планувань квартир. Зазвичай в оголошеннях фотографії різних будинків і вказані серії цих будинків. Сайти, присвячені планувань, містять безліч фотографій будинків і на них зазначені всі серії.