Як навчити собаку до туалету. кавказець собака Як годувати щенят.

Маленький щеня будинку - це одночасно радість і неспокій. Одна з проблем - щеня пісяє і какає вдома. Не переживайте, собаки - охайні тварини. Рано чи пізно ваш пес зрозуміє, що в туалет треба ходити на вулицю. Але ви повинні докласти для цього певні зусилля.
Інструкція
1
До того, як цуценяті не зроблять всі належні щеплення, його не можна випускати на вулицю. Тому вам доведеться якийсь час привчати цуценя до туалету вдома. Намагайтеся зробити так, щоб він ходив в певне місце. Якщо заводчик вашої собаки вже привчив її ходити в лоток або на газету, вам буде легше. Доведеться тільки захопити з собою додому жменю тирси або газет, які перебували в лотку цуценя. Все це треба висипати в лоток у вас вдома. Щеня швидко зрозуміє по запаху, куди ходити.
2
Якщо щеня поки не привчений до туалету. треба привчати його ходити в один і той же місце. Застеліть всю підлогу газетами або пелюшками. Собака в будь-якому випадку бужет ходити на них, нікуди не дінеться. Постежите за цуценям. Через якийсь час ви зрозумієте, що в деякі місця він ходить частіше. З часом залиште пелюшки або газети тільки в цих місцях. Потім пелюшки або газети з запахом покладіть в лоток - туди, де ви визначили цуценяті місце для туалету. В туалет щеня зазвичай ходить після сну або їжі. Коли побачите, що він крутиться і шукає місце, акуратно перенесіть його в лоток. Якщо він зробив свої справи, похваліть цуценя, дайте ласощі. З часом він все зрозуміє.
3
Коли цуценяті можна буде виходити на вулицю, привчайте його ходити в туалет там. Для цього треба докласти зусиль. Виходьте з цуценям гуляти для початку не менше 6 разів на день. Робіть це відразу після сну та їжі, коли у собаки є природна потреба облегчіться.Еслі щеня сходить в туалет на вулиці, захоплено хваліть його, гладьте і давайте щось смачне. Не переживайте, якщо спочатку щеня буде приходити з гуляння і робити свої справи вдома, в лоток. Не сваріть його за це. Краще постарайтеся гуляти довше, щоб він волею-неволею не витерпів, і сходив на вулиці. Собаки ростуть швидко, скоро калюж і купок у вашому будинку не буде.
Зверніть увагу
Ніколи не бийте цуценя за зроблені ним калюжі і купки