Як вивести цвіль у ванній.

Дуже часто, купуючи квартиру або будинок у власність, доводиться стикатися з проблемою появи цвілі на стінах. Найчастіше цвіль зустрічається в ванній і туалеті. Якщо ви потім захочете продати квартиру, цвіль на стінах потенційних покупців явно не обрадує. Та й вам самим жити в такій обстановці не дуже-то приємно буде.
Вам знадобиться
  • Оцет, ганчірочка, кисть, сечовина, антисептик, гідроізоляційна суміш, шпаклівка, мідний купорос, глина, відро, сланцевое масло.
Інструкція
1
Спочатку виміряйте рівень вологості в приміщенні. Також перевірте, наскільки ванна добре провітрюється. Потрібно з обережністю ставитися до установки пластикових вікон, так як їх герметичність може підвищити рівень вологості. Якщо в ванній є рослини, то вони також можуть бути причиною появи грибка, оскільки впливають на підвищення вогкості.
2
Для боротьби з цвіль ю на стінах скористайтеся столовим оцтом, яким протирайте стіни і кути ванній кімнати. Зазвичай це легко робити за допомогою ганчірочки або кисті. Після цього вимийте стіну водою з додаванням хлору. Це теж згубно впливає на грибок.
3
Часто цвіль з'являється ще на етапі споруди приміщення. В даному випадку використовують антисептики, які допомагають і при видаленні цвілі з тонких стін. Заражене місце на стіні ретельно очистіть, потім обробіть ділянку за допомогою антисептичних засобів, використовуючи валик, щітку або кисть. Після цього нанесіть гідроізоляційну суміш, отштукатурьте стіну і покрийте її шпаклівкою. Застосовувати можна антисептики німецького або фінського виробництва, а також нашого, російського.
4
Є й народні методи боротьби з цвіль ю на стінах ванній кімнати. Візьміть в рівних пропорціях сечовину і мідний купорос, змішайте, покрийте сумішшю стіни приміщення. Таку обробку повторіть через місяць. Спробуйте додати в розчин глину для одержання пастоподібної маси, якій обмазують стіни.
Зверніть увагу
Основним способом запобігти появі цвілі на стінах ванної кімнати, є її регулярне провітрювання.
Корисна порада
Хорошим профілактичним засобом є сланцевое масло, вживане для додання матеріалу покриття протигрибкових властивостей. Наносите регулярно засіб, до складу якого входить інгредієнт, і цвіль не відобразиться знову.