Як збільшити оклад.

Сума, яка гарантовано буде оплачена за працю, чітко вказана в трудовому договорі і підписана обома сторонами, роботодавцем і співробітником. Будь-яка зміна окладу має бути документально оформлено. За законом про зміну посадового окладу співробітника необхідно попередити за два місяці. Але підвищувати оклад можна і не попереджаючи заздалегідь. Навряд чи якийсь співробітник подасть скаргу до суду або до трудової інспекції за те, що йому підвищили оклад і не попередили заздалегідь.
Вам знадобиться
  • -наказ
  • -додаткове угоду
  • -Нове штатний розпис
Інструкція
1
Наказ про підвищення окладу потрібно випустити на кожного співробітника окремо. Уніфікованої форми даного наказу немає, тому він оформляється у вільній формі. У ньому вказується, з якого числа і місяця буде підвищено оклад, з якої причини його підвищили, ставляться ПІБ співробітника, його посаду та номер структурного підрозділу в якому даний співробітник працює. З наказом співробітника знайомлять під розписку.
2
Якщо на підприємстві або в його структурних підрозділах працює кілька співробітників з однаковою посадою, то підвищувати оклад слід усім, хоча прямої вказівки на дані дії в трудовому законодавстві немає.
3
Полягає додаткову угоду до трудового договору про підвищення суми окладу . У ньому вказується ПІБ співробітника, розмір нового окладу , посада, структурний підрозділ і дата, коли угода набуває чинності. Угода оформляється у двох примірниках і підписується обома сторонами. Один залишається у роботодавця, інший примірник видається співробітникові.
4
Далі складається новий штатний розклад. Обов'язки співробітника, якому підвищили оклад, можуть бути розширені або залишитися колишніми. Все на розсуд керівника підприємства.
5
В бухгалтерію підприємства повинно надійти вказівку про нарахування окладу у відповідному розмірі з визначеного в наказі часу.