Як вивести равликів.

Равлик, удавана нам самим нешкідливим на вигляд істотою, в той же час є небезпечним шкідником саду. Капуста, помідори, квіти - все може бути з'їдено або зіпсовано звичайними равликами або слимаками. Тому від таких непроханих гостей потрібно позбавлятися.
Інструкція
1
Постарайтеся не створювати для шкідника сприятливих умов існування. Равлики люблять вологий грунт і прекрасно ховаються і розмножуються під дошками і буреломом. Чи не загущающих посадки овочевих культур, регулярно косіть траву, не залишайте на землі дошки і камені. Перекопуючи ділянку, знищуйте кладки яєць шкідника.
2
Принесіть на свою ділянку жаб, жаб або підгодувати місцевого їжачка. Всі ці тварини є найголовнішими ворогами равликів . Розвісьте годівниці і будиночки для птахів. Птахи значно скоротять чисельність молюсків.
3
Висаджуйте по периметру городу і навколо гряд сильнопахнущие рослини: часник, лаванду, чебрець, петрушку, розмарин, гірчицю. Пряноароматичні культури не до смаку цим шкідникам.
4
Періодично посипайте сіллю компостні купи і сміттєві ями, де часто столуються равлики. Спорудіть навколо цінних рослин воронки з пластикових пляшок. Шкідник не зможе подолати таку перешкоду.
5
Поставте на шляху до городнім культурам загороджувальні смуги. Матеріалом для таких огороджень можуть стати гострі краї черепашнику, ялинові голки, дрібний гравій, тирсу і яєчна шкаралупа. Можна поставити навколо гряд з овочами жолоби наповнені водою. Вода теж є перепоною для слимаків та равликів .
6
Зробіть самі або придбайте спеціальні пастки для равликів . Періодично оглядайте їх і знищуйте тих особин, які попалися. Доливайте в пастки рідини залучають молюсків: сік, пиво.
7
Обприскайте рослини по периметру ділянки розчинами, отпугивающими слимаків: настоєм часнику, гірчиці або кави. Опудрить рослини і землю сухий деревної золою, гашеним вапном, крейдою, тютюновим пилом.
Корисна порада
Якщо чисельність шкідника після всіх вироблених заходів не знизиться, використовуйте хімікат - метальдегід. Але пам'ятайте, що ця речовина є небезпечним не тільки для равликів, а й для домашніх тварин і людей.